logo 70 MLÁDEŽ
arena logo Facebook Tacebook YouTube Instagram
Realizační tým
Vojtěch Faltys
Hlavní trenér
Vít Černohous
Asistent trenéra a skills coach
Jindřich Kunc
kondiční trenér AKDM
Filip Landsman
trenér brankářů AKDM
František Kuška
kustod AKDM

Extraliga dorostu 2023/2024

Nejbližší zápas
18. kolo, so 2.3.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Slavia Praha
1., čt 7.9.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Dukla Jihlava
2., so 9.9.2023 - Brno, Winning Group Arena
Kometa Brno - Dynamo Pardubice
3., čt 14.9.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Olomouc
4., so 16.9.2023 - Třinec, WERK ARENA
Oceláři Třinec - Dynamo Pardubice
5., čt 21.9.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Mountfield HK
6., so 23.9.2023 - Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA
Vítkovice - Dynamo Pardubice
7., čt 28.9.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Přerov
8., so 30.9.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Poruba
9., čt 5.10.2023 - Zlín, CCM Aréna
Berani Zlín - Dynamo Pardubice
10., so 7.10.2023 - Jihlava, Malá hala
Dukla Jihlava - Dynamo Pardubice
11., čt 12.10.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Kometa Brno
12., so 14.10.2023 - Olomouc, Zimní stadion
Olomouc - Dynamo Pardubice
13., čt 26.10.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Oceláři Třinec
16., so 28.10.2023 - Přerov, Zimní stadion
Přerov - Dynamo Pardubice
18., čt 16.11.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Berani Zlín
19., so 18.11.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Dukla Jihlava
14., út 21.11.2023 - Hradec Králové, ČPP ARÉNA
Mountfield HK - Dynamo Pardubice
20., čt 23.11.2023 - Brno, Winning Group Arena
Kometa Brno - Dynamo Pardubice
21., so 25.11.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Olomouc
15., út 28.11.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Vítkovice
22., čt 30.11.2023 - Třinec, WERK ARENA
Oceláři Třinec - Dynamo Pardubice
23., so 2.12.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Mountfield HK
24., čt 7.12.2023 - Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA
Vítkovice - Dynamo Pardubice
25., so 9.12.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Přerov
17., út 12.12.2023 - Ostrava, SAREZA LP2
Poruba - Dynamo Pardubice
26., čt 14.12.2023 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Poruba
27., so 16.12.2023 - Zlín, CCM Aréna
Berani Zlín - Dynamo Pardubice
2. kolo, pá 22.12.2023 - Přerov, Zimní stadion
Přerov - Dynamo Pardubice
3:5
3. kolo, pá 5.1.2024 - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
Karlovy Vary - Dynamo Pardubice
4. kolo, so 6.1.2024 - Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna
Plzeň - Dynamo Pardubice
5:2
5. kolo, pá 12.1.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Oceláři Třinec
6. kolo, so 13.1.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Vítkovice
5:4
7. kolo, pá 19.1.2024 - České Budějovice, Budvar aréna
České Budějovice - Dynamo Pardubice
3:0
8. kolo, so 20.1.2024 - Praha, Zimní stadion Eden
Slavia Praha - Dynamo Pardubice
4:3
9. kolo, so 27.1.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Mountfield HK
2:0
10. kolo, ne 28.1.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav
3:4
12. kolo, so 3.2.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Přerov
3:1
13. kolo, pá 16.2.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Karlovy Vary
8:0
14. kolo, so 17.2.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Plzeň
6:2
15. kolo, pá 23.2.2024 - Třinec, WERK ARENA
Oceláři Třinec - Dynamo Pardubice
3:2
16. kolo, so 24.2.2024 - Ostrava, Multifunkční hala
Vítkovice - Dynamo Pardubice
0:5
17. kolo, pá 1.3.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - České Budějovice
4:2
18. kolo, so 2.3.2024 - Pardubice, enteria arena
Dynamo Pardubice - Slavia Praha
19. kolo, út 5.3.2024 - Hradec Králové, ČPP ARÉNA
Mountfield HK - Dynamo Pardubice
20. kolo, so 9.3.2024 - Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna
Mladá Boleslav - Dynamo Pardubice