logo 70 MLÁDEŽ
arena logo Facebook Tacebook YouTube Instagram

Organizační struktura


Petr Hemský
šéftrenér mládeže a hlavní trenér Akademie ČH
petr.hemsky@hcdynamo.cz
Mgr. Patrik Moučka
sekretář mládeže
patrik.moucka@hcdynamo.cz
Martin Koudelka
hlavní trenér sportovních tříd
martin.koudelka@hcdynamo.cz
Richard Čihák
hlavní trenér základny
richard.cihak@hcdynriamo.cz
Václav Lepša
hlavní trenér brankářů Akademie ČH
vaclav.lepsa@hcdynamo.cz
Jaroslav Landsman
hlavní trenér brankářů sportovních tříd
jaroslav.landsman@hcdynamo.cz
Vladislav Koutský
hlavní trenér brankářů základny
vladislav.koutsky@hcdynamo.cz
Petr Mocek
kondiční trenér Akademie ČH
petr.mocek@hcdynamo.cz
Miroslav Bažant
hlavní trenér kurzu bruslení
miroslav.bazant@hcdynamo.cz
Martin Mandys
broušení bruslí Akademie ČH
martin.mandys@hcdynamo.cz
František Kuška
kustod mládeže


AKADEMIE

Junioři

Petr Hemský
hlavní trenér
petr.hemsky@hcdynamo.cz
Petr Čáslava
asistent trenéra
petr.caslava@hcdynamo.cz

Dorostenci

Michal Mikeska
hlavní trenér
michal.mikeska@hcdynamo.cz
Marek Dvořák
asistent trenéra
marek.dvorak@hcdynamo.cz

Dorostenci B

Jiří Fibiger
hlavní trenér
jiri.fibiger@hcdynamo.cz
Marek Dvořák
asistent trenéra
marek.dvorak@hcdynamo.cz


SPORTOVNÍ TŘÍDY

Ročník 2006

Martin Koudelka
hlavní trenér
martin.koudelka@hcdynamo.cz
Marek Hemský
asistent trenéra
marek.hemsky@hcdynamo.cz

Ročník 2007

Martin Koudelka
hlavní trenér
martin.koudelka@hcdynamo.cz
Marek Hemský
asistent trenéra
marek.hemsky@hcdynamo.cz

Ročník 2008

Milan Kusý
hlavní trenér
milan.kusy@hcdynamo.cz
Miroslav Bažant
asistent trenéra
miroslav.bazant@hcdynamo.cz

Ročník 2009

Milan Kusý
hlavní trenér
milan.kusy@hcdynamo.cz
Miroslav Bažant
asistent trenéra
miroslav.bazant@hcdynamo.cz

ZÁKLADNA

Ročník 2010

Richard Čihák
hlavní trenér
richard.cihak@hcdynamo.cz
Mgr. Patrik Moučka
asistent trenéra
patrik.moucka@hcdynamo.cz

Ročník 2011

Roman Drášil
hlavní trenér
roman.drasil@hcdynamo.cz
Radek Velinský
asistent trenéra
radek.velinsky@hcdynamo.cz

Ročník 2012

Jakub Martinec
hlavní trenér
jakub.martinec@hcdynamo.cz
Martin Petrus
asistent trenéra
martin.petrus@hcdynamo.cz

Ročník 2013

Jan Starý
hlavní trenér
jan.stary@hcdynamo.cz
Vojtěch Faltys
asistent trenéra
vojtech.faltys@hcdynamo.cz