20.2.2018

Dynamo s pěticí juniorů prohrálo modelový duel v Mladé Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV — Hokejisté Pardubic si zpestřují olympijskou přestávku dvěma modelovými zápasy s Mladou Boleslaví. Dynamo odjelo na led protivníka ve výrazně kombinované sestavě, příležitost dostala pětice juniorů. Východočeši prohráli 1:4, jediným střelcem byl osmnáctiletý Michal Pochobradský, jemuž přihrával o dva roky starší Dominik Dušek. Odveta je na programu ve čtvrtek 22. února 2018 od 11.30 hodin v pardubické Tipsport areně.

Přát., úterý 20.2.2018, ŠKO-ENERGO Aréna

Mladá Boleslav

5:1p
1:0, 2:1, 1:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 4:35 Nahodil z trestného střílení, 36:07 Kousal (Hanzlík; 5/5), 36:35 Kousal (Hanzlík, Urban; 5/5), 45:43 Valský (4/5); 62:10 Klepiš (Pacovský; 3/3) – 26:36 Pochobradský (D. Dušek; 5/5). Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 82. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 – 5:1.
Mladá Boleslav: J. Růžička – Hanzlík, Kurka, Eminger, Němeček, Dlapa, Říha, Hrdinka, Bernad – Valský, Žejdl, Flynn – Pacovský, Němec, Klepiš – Pabiška, Nahodil, Lenc – Urban, Musil, Kousal.
Dynamo Pardubice: Klouček – Trončinský, Ščotka, Cardwell, Wishart, Mojžíš, Zukal, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Svoboda, A. Dušek, Machač – Beran, Poulíček, Antoníček – Bojko, Pochobradský, D. Dušek.

Miloš Holaň (HC Dynamo Pardubice): „Tímto tréninkovým utkání jsme zpestřili současnou olympijskou přestávku, zápas hraný v přátelském duchu splnil svůj účel, rozmělnil i naši tréninkovou zátěž. Do Mladé Boleslavi jsme vzali pět juniorů, ti tak měli šanci ukázat se v dospělém hokeji. Sami si mohli udělat obrázek, na čem ještě musí pracovat.“