Magazín Dynamo

Jednou z novinek pro sezonu 2021/2022 je vznik Magazínu Dynamo! Nový nepravidelný obsáhlý čtvrtletník nabídne hokejovým fanouškům náhled do zákulisí tradičního klubu, a to skrze zajímavé rozhovory, reportáže a jiné tematické články.

Magazín je možné pořídit buď ve fanshopu (i jeho eshopu ZDE), nebo na pokladně hokejového stadionu. K dostání bude také během domácích zápasů a dalších vybraných akcí. Jeho cena je 98 Kč.

Co si přečtete v prvním vydání?

• Nováček v pardubickém brankovišti Dominik Frodl jako muž mnoha tváří vypráví o svých zálibách. Nechal nahlédnout do svého světa, jaké je jeho nejoblíbenější pití či hudební skupina?
  • Jak šel Matěj s hokejkou do světa a zase zpátky. Nahlédnutí do dosavadního vývoje kariéry Matěje Blümela
  • Kapitán Jakub Nakládal se vrátil po devíti letech v zahraničí zpět domů. Zkušený zadák prozradil detaily návratu a mluvil také o své první sezoně v Pardubicích po návratu
  • Kondiční trenér Petr Mocek v rozhovoru povídal o své práci v Dynamu. Kde se inspiruje a kteří hráči v hokeji dominují?
  • Jak se chová nová pardubická posila David Cienciala mimo led a co už má za sebou?
  • Dřina v Deštném. Reportáž z týdenního letního soustředění v Deštném v Orlických horách
  • Pohled do zákulisí natáčení úspěšného promo videa k představení nové posily Adam Musila
  • Profily všech sedmi nových posil Pardubic, reportáž z Letních hokejových her a dalších dvou přípravných zápasů
  • Reportáž z Letní hokejové školy, historické okénko o prvním titulu v roce 1973, rozhovor s talentovaným juniorem Františkem Formánkem, vznik esportového týmu, proč je důležité...