Magazín Dynamo

Jednou z novinek pro sezonu 2021/2022 je vznik Magazínu Dynamo! Nový nepravidelný obsáhlý čtvrtletník nabídne hokejovým fanouškům náhled do zákulisí tradičního klubu, a to skrze zajímavé rozhovory, reportáže a jiné tematické články.

Magazín je možné pořídit ve fanshopu v enteria areně a OC Grand (i jeho eshopu ZDE). K dostání bude také během domácích zápasů a dalších vybraných akcí. Jeho cena je 98 Kč.

Co si přečtete ve druhém vydání?

• Nový pardubický kanonýr Robert Říčka odhalil svůj svět a rozpovídal se o tom, co dělá nejčastěji, když zrovna nedeptá soupeře Dynama svou radostí ze vstřeleného gólu
  • Svůj dosavadní životní příběh nám odvyprávěl Honza Zdráhal, který dokázal spojit kariéru hokejisty se studiem. A to pořádně náročným!
  • Nedílnou součástí pardubického týmu je už také Matej Paulovič, který přitom přišel do týmu od rivala z Hradce Králové. Jaké to tehdy bylo?
  • O současném stavu nejen pardubické, ale celé českého hokejové mládeže se rozpovídal Petr Hemský
  • Soupeřům Dynama pořádně zatápí od této sezony také slovenský štírek Marek Hecl, který pochází z hokejové rodiny a i díky tomu dokázal eliminovat menší vzrůst. A udělal z něj svou výhodu
  • Letos jsme poprvé poděkovali všem, kteří si to zaslouží. Podívejte se, jak proběhl první ročník akce Dynamo Děkuje a jaké příběhy si zaslouží vaši pozornost.
  • Jan Kolář dosáhl v listopadu na metu 400 odehraných zápasů za Dynamo. Co pro něho tato meta znamená a na co nejraději v pardubickém dresu vzpomíná?
  • Kanaďané v Dynamu mají své místo, o čemž aktuálně přesvědčují Anthony Camara a Dennis Robertson. S oběma jsme si popovídali a zavzpomínali na jejich předchůdce
  • V enteria areně proběhly fanouškovské zásnuby a bude svatba! Jaký je příběh našeho páru, kterému Dynamo změnilo život?
  • Ve druhém čísle jsme se pak podívali také na druhý pardubický titul z roku 1987, popovídali si s novou hvězdou NHL sekce Dynamo Eclot a zjistili, jak je to s hudbou v kabině

Co si přečtete v prvním vydání?

• Nováček v pardubickém brankovišti Dominik Frodl jako muž mnoha tváří vypráví o svých zálibách. Nechal nahlédnout do svého světa, jaké je jeho nejoblíbenější pití či hudební skupina?
  • Jak šel Matěj s hokejkou do světa a zase zpátky. Nahlédnutí do dosavadního vývoje kariéry Matěje Blümela
  • Kapitán Jakub Nakládal se vrátil po devíti letech v zahraničí zpět domů. Zkušený zadák prozradil detaily návratu a mluvil také o své první sezoně v Pardubicích po návratu
  • Kondiční trenér Petr Mocek v rozhovoru povídal o své práci v Dynamu. Kde se inspiruje a kteří hráči v hokeji dominují?
  • Jak se chová nová pardubická posila David Cienciala mimo led a co už má za sebou?
  • Dřina v Deštném. Reportáž z týdenního letního soustředění v Deštném v Orlických horách
  • Pohled do zákulisí natáčení úspěšného promo videa k představení nové posily Adam Musila
  • Profily všech sedmi nových posil Pardubic, reportáž z Letních hokejových her a dalších dvou přípravných zápasů
  • Reportáž z Letní hokejové školy, historické okénko o prvním titulu v roce 1973, rozhovor s talentovaným juniorem Františkem Formánkem, vznik esportového týmu, proč je důležité...