Film Navždy za Dynamo

Při příležitosti oslav 100 let pardubického hokeje natočilo Dynamo Pardubice ve spolupráci s Bez frází unikátní dokumentární film o tom, co hokej pro Pardubice jako město znamená. Vše reflektuje pomocí příběhů lidí, kteří sice žijí naprosto rozdílné životy, ale ty se vždy střetnou na hokejovém stadionu během domácích utkání svého oblíbeného klubu. Všechny přitom spojuje jediné – absolutní vášeň pro Dynamo.

Masér a kustod A-týmu Martin Mandys, bývalý kapitán a dnes funkcionář Tomáš Rolinek, legenda klubu Bohuslav Šťastný, bývalý gólman a dnes sportovní ředitel Dušan Salfický, oddaná dlouholetá fanynka Hana Sejkorová a mladičký Daniel Herčík, který si připisuje v mládežnických výběrech první góly a starty. Šest životních příběhů, které mapují události především sezony 2021/22, kterou poznamenala nejen pandemie koronaviru, ale i nečekaně brzký konec Dynama v extraligovém play-off.

To jsou ale ty velké příběhy hokejové sezony, které si fanoušci budou pamatovat. Ale pak jsou zde ty malé. Cesta na jeden zápas. Příprava vánočního menu v kabině Dynama. Trénink starší přípravky. Prohra v derby s Hradcem Králové nebo výhra nad Spartou. Nejen ty se podařilo týmu Bez frází detailně zmapovat i díky tomu, že během celé sezony měli neomezený přístup do pardubické kabiny, kde jim jak hráči, tak trenéři dali nahlédnout do zákulisí hokejového života na extraligovém stadionu.

Někdy se vyhraje, jindy prohraje. Nic z toho ale neznamená konec, vždy je zde další zápas, další sezona, další naděje. A hlavně touha být u toho. Být součástí obrovské hokejové rodiny Dynamo, která přesahuje hranice regionu. Protože Za Dynamo jedině „navždy“.

Film Navždy za Dynamo si navíc můžete vychutnat také z pohodlí domova! Dokumentární snímek o jednom roku ze sta pardubického hokeje je totiž dostupný také online a na DVD.

Prodejní cena DVD je 299 Kč vč. DPH. Zakoupit si ho můžete ve fanshopu v enteria areně, na zámku (na výstavě), na eshopu Dynama a také na webu bezfrazi.cz. Online pak naleznete film ke spuštění na www.filmy.bezfrazi.cz, kde si ho můžete zakoupit navždy za 150 Kč, nebo na 48 hodin za 60 Kč.Název: Navždy za Dynamo

Žánr: Dokumentární / Sportovní

Stopáž: 85 min

Hlavní postavy:

Martin Mandys, masér mužstva HC Dynamo Pardubice

Tomáš Rolinek, legenda a funkcionář klubu HC Dynamo Pardubice

Bohuslav Šťastný, legenda klubu HC Dynamo Pardubice

Dušan Salfický, sportovní ředitel klubu HC Dynamo Pardubice

Hana Sejkorová, fanynka klubu HC Dynamo Pardubice