Kniha Dynamo Bez frází

Unikátní kniha s názvem „Dynamo Bez frází“, která vznikla v rámci oslav stého výročí založení klubu, přináší unikátní pohled do historie a zákulisí pardubického hokeje. 16 klubových osobností (Tomáš Rolinek, Vladimír Martinec, Petr Sýkora, Jiří Novák, Josef Paleček, František Musil, Jan Kolář, Evžen Musil a Libor Hovorka, Bohuslav Štastný, Dominik Hašek, Aleš Hemský, Petr Průcha, Jiří Šejba, Otakar Janecký a Matěj Blümel) vypráví svůj příběh spojený s Dynamem. Jejich slova, jejich vzpomínky, jejich život a jejich inspirace vytváří unikátní obraz fenoménu Dynamo.

Kniha, která je výsledkem spolupráce Dynama s projektem Bez frází, je v prodeji v klubovém fanshopu online ZDE, nebo na e-shopu Bez frází ZDE a ve vybraných knihkupectvích v Pardubicích.

„V knize je popsáno šestnáct krásných příběhů. Chtěli bychom poděkovat všem osobnostem, které se stali součástí té knížky, že nám se vším vyšli vstříc a svěřili čtenářům kus své životní cesty, která je velice inspirativní," děkoval za Bez frází Jakub Hlaváč, který je jedním z autorů knihy.