Souboj legend

Vyvrcholením oslav 100 let pardubického hokeje bude exhibiční zápas legend Dynama proti české reprezentaci složené z veteránů. Souboj legend se uskuteční 11. listopadu 2023 v enteria areně a bude to poslední velká akce, která zakončí rok trvající oslavy.

Ty odstartovaly loni na podzim na začátku sezony 2022-23, kdy byly představeny unikátní sběratelské známky a kniha Dynamo bez frází. Začátkem tohoto roku šel v lednu do kin celovečerní dokumentární film Navždy za Dynamo, byla otevřena unikátní výstava na pardubickém zámku, které je otevřena až do 1. října, a v únoru jsme v enteria areně uspořádali slavnostní galavečer.

Nyní jako třešnička na dortu přichází Souboj legend, do kterého v barvách Pardubic mimo jiné nastoupí Dominik Hašek, Milan Hejduk, Aleš Hemský, Petr Sýkora, Aleš Píša nebo Petr Čáslava. Znovu spojení proběhne také u legendární útočné formace KKP – Kolář, Koukal, Průcha. O brankoviště se podělí Dušan Salfický s Tomášem Rolinkem, když Hašek bude hrát na modré.

AKTUÁLNÍ INFORMACE A PROGRAM SOUBOJE LEGEND NALEZNETE ZDE.

„Připravili jsme další zážitek spojený s oslavami 100 let. Bude to unikátní setkání legend pardubického hokeje na ledě a vrchol celoročních akcí pro naše fanoušky,“ říká majitel Dynama Petr Dědek.

Na straně české reprezentace jsou zatím potvrzenými hráči třeba aktuální kouč Dynama Václav Varaďa, Petr Ton, Tomáš Vlasák, Jaroslav Hlinka, Jaroslav Bednář, Josef Marha, Ondřej Němec nebo Michal Neuvirth.

Utkání se bude hrát na 3x15 minut a v přímém přenosu ho bude vysílat O2 TV Sport. Přestávkový program obstarají dovednostní soutěže, tzv. skill games, do kterých se zapojí vybraní hráči obou týmů.

Součástí celého odpoledne bude také autogramiáda legend a speciální předzápas obstará exhibiční sestava HC Olymp. Slavnostní odpoledne nabídne také jedno velké překvapení, které bude odhalené až před samotným zápasem.

Program akce:

13:00 Otevření enteria areny, začátek autogramiády
14:00 Konec autogramiády
14:00 Souboj osobností: Olymp vs. Dynamo

  • v dresu HC Olymp nastoupí: Martin Dejdar, Aleš Valenta, Horst Siegl, Vladimír Šmicer, Miloš Knor, Pavel Nečas, Pavel Poulíček a další

15:00 Souboj legend

Předpokládané sestavy Souboje legend:

Dynamo
Gólmani: Tomáš Rolinek, Dušan Salfický
Obránci: Dominik Hašek, Aleš Píša, Andrej Novotný, Jiří Malinský, Petr Jančařík, František Musil, Petr Čáslava
Útočníci: Milan Hejduk, Jan Kolář, Petr Koukal, Petr Průcha, Petr Sýkora, Tomáš Divíšek, Radovan Somík, Richard Král, Michal Mikeska, Evžen Musil
Reprezentace
Gólmani: Michal Neuvirth, Marek Pinc
Obránci: Michal Barinka, Bedřich Ščerban, Ondřej Němec, Filip Novák, Karel Pilař, Rostislav Klesla
Útočníci: Zbyněk Irgl, Petr Ton, Tomáš Vlasák, Josef Marha, Jiří Zelenka, Jaroslav Kudrna, Zdeněk Blatný, Václav Varaďa, Jiří Tlustý

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na Souboj legend odstartoval v úterý 19. září v 10:00. Probíhat bude ve třech cenových vlnách až do samotného utkání. Nejlevnější vstupenky můžete zakoupit do 30. září, druhá vlna bude probíhat od 1. do 31. října a poslední od 1. listopadu do začátku utkání.

Majitelé permic na Dynamo mají svá místa rezervovaná do konce září, navíc k tomu za výhodnější cenu. Od 1. října permanentkářům zaniká rezervace místa a také nárok na levnější vstupenky.

Vstupenky jsou v prodeji už nyní ONLINE ZDE.

Ceny vstupenek na Souboj legend 2023

NÁZEV PERMANENTKÁŘI DO 30. 9. 1. – 31. 10. OD 1. 11.
Kategorie A 450 Kč 500 Kč 550 Kč 600 Kč
Kategorie B 350 Kč 400 Kč 450 Kč 500 Kč
Kategorie C 270 Kč 300 Kč 350 Kč 400 Kč
Kategorie D 250 Kč 280 Kč 320 Kč 360 Kč
Kategorie omezená 200 Kč 230 Kč 270 Kč 300 Kč
Stání 200 Kč 230 Kč 270 Kč 300 Kč

Rozmístění sektorů v enteria areně