Otázky a odpovědi

Vstupenky na domácí utkání

Prodej vstupenek na domácí zápasy spouštíme vždy jak online ZDE, tak na pokladnách.

Nelze vracet již zakoupené vstupenky.

Nelze měnit již zakoupená místa.

V případě problémů s nákupem lístků online (například pokud vám zaplacené vstupenky nepřijdou na e-mailovou adresu), kontaktujte infolinku společnosti Enigoo, provozovatele online ticketingu. Kontakt naleznete ZDE.

Vstupenky na play off

Stejně jako na utkání základní části, také na play off bude možné zakoupit vstupenky jak online ZDE, tak na pokladnách.

Permanentní vstupenky na zápasy play off neplatí. Permanentkáři budou mít své místo po určitou dobu zarezervované (dle startu prodeje). Prodloužení permanentek pak bude možné online i na pokladně.

Parkování u enteria areny během zápasových dní

Jednou z nejproblematičtějších záležitostí letošních domácích utkání zůstává parkování. Hokejový klub Dynamo Pardubice přišel kvůli přestavbě fotbalového stadionu o možnost využití celé řady parkovacích míst. Na situaci se reagovalo pronajmutím parkovací plochy po bývalých jatkách (Parking C). Těch je ale dostupných pouze 100, a to za cenu 100 Kč.

Doporučujeme prostudovat web statutárního města Pardubice, kde informace o parkování v centru najdete (odkaz: https://pardubice.chytrejsiparking.cz/occupancy.html). V blízkosti enteria arény je také obchodní centrum Atrium Palác Pardubice, které nabízí kryté parkoviště.

Navzdory častým dotazům není možné zakoupit parkovací kartu na celý rok.


Google kalendář

HC Dynamo Pardubice od startu aktuální sezóny přestal využívat sdílený Google kalendář pro aktualizaci významných akcí klubu. V současnosti pracujeme na vývoji jiné alternativy.


Otevírací doba fanshopu

Oficiální fanshop Dynama v enteria areně má následující otevírací dobu:

PO – ČT 10:00 – 18:00 (polední pauza 12:00-12:30)

PÁ 10:00 – 17:00 (polední pauza 12:00-12:30)

SO, NE zavřeno

A samozřejmě při všech domácích zápasech Dynama.

Využít můžete rovněž e-shop ZDE.


Pozor na nelegální prodejce suvenýrů s motivy Dynama

HC Dynamo Pardubice monitoruje v posledních týdnech nelegální nabídky prodejců suvenýrů s motivy klubu Tipsport extraligy ledního hokeje. Vůči podobným způsobům, které porušují právo duševního vlastnictví se klub zásadně vymezuje. Držitelem ochranné známky, která umožňuje prodej klubového merchandisingu není nikdo jiný, než HC Dynamo Pardubice a partnerská společnost Unity, jež je držitelem licence pro výrobu a prodej, který realizuje výhradně ve fanshopech v enteria areně, obchodním centru Grand a také skrze eshop organizace Dynamo.


Přání k narozeninám na kostku při domácích utkáních Dynama

Přání k narozeninám na kostce během extraligových zápasů Dynama je zpoplatněno částkou 2500 Kč. Platby musí být uhrazena nejpozději dva dny před utkáním na sekretariátu klubu či převodem na klubový účet. V případě zájmu se obraťte na email jan.mroviec@hcdynamo.cz.