20.12.2021

Juniorská jízda nekončí. Osmá výhra v řadě přišla v Jihlavě

Pardubičtí junioři po čtrnáctidenní pauze jeli do Jihlavy, kde se jim opět podařilo zvítězit. Dynamo už v prvních minutách dvakrát skórovalo, svůj náskok nakonec udrželo až do závěrečné sirény. Po vítězství 4:2 si domů odvezli osmou výhru v řadě!

Extraliga juniorů, 26. kolo, neděle 19.12.2021, Jihlava, CZ LOKO ARÉNA

Dukla Jihlava

2:4
0:2, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 22:27 Báťa (Chvátal, Menšík; 5/5), 51:34 Čermák (Menšík, Rauš; 5/5) – 01:54 Herčík (Costa, Lichtag; 5/5), 03:17 Herčík (Kaplan, Šťastný; 5/4), 34:57 Rouha (Kaplan, Formánek; 5/5), 50:14 Kloz (Kubíček, Paleček; 5/5). Rozhodčí: Marek, Mejzlík – Polák, Nechvátal. Diváci: 148. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 34:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4.
Dukla Jihlava: Maláč – Kerber, Sapík, Zeman, Chvátal, Šabatka, Topol, Číhal – Báťa, Melenovský, Zdarsa, Vyvial, Menšík, Pavelec, Rauš, Čermák, Nevšímal, Doležal.
Dynamo Pardubice: Borovička – Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chabada, Koudelka, Kaštánek – Burda, Lichtag, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Novotný, Šťastný, Kaplan.