Junioři prohráli v Plzni 

Junioři prohráli v Plzni

03.02.2018 | Vojtěch Honzík

PLZEŇ — Ve druhém utkání nadstavby nestačili junioři Pardubic na Plzeň, Dynamo prohrálo 3:6. První branku červenobílých vstřelil Vojtěch Veverka, pak se dvakrát trefil Michal Machač.

36. kolo, sobota 3.2.2018 od 13:30 hodin, Home Monitoring Aréna
Plzeň
Plzeň
6
 
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
3
 
Třetiny: 0:0, 4:1, 2:2.
Branky a nahrávky: 26:10 J. Roubal (D. Roubal, Kačena), 31:18 J. Roubal (Lokajíček), 31:43 Chalupa (Vavřička), 38:02 Chalupa (Kačena), 45:58 Kokoška (Přikryl, Staněk), 54:22 Chalupa (Pour) – 22:01 Veverka (Koffer), 41:28 Machač (Hoskovec, Zukal), 44:29 Machač (Zídek, Veverka). Rozhodčí: Valenta – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. Diváci: 80. Střely na branku: 41:30. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 6:3.
Plzeň: Beran – Houdek, Kačena, Staněk, Váchal, Lokajíček, Sysel – Reitspies, Přikryl, Hanzlík, Matiášek, Vavřička, Pour, J. Roubal, Kokoška, Vracovský, D. Roubal, Chalupa.
Dynamo Pardubice: Jánský (31:43 Vlk) – Jelínek, Pražák, Faltys, Oliva, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Antoníček, Pochobradský, Machač, Dušek, Veverka, Koffer, Kubišta, Matýs, Zídek, Černý.

Zápas začal pěkně od podlahy a již po půlminutce hry se na Berana řítil sám z pravé strany Matýs, ovšem minul. Indiáni poté nepříliš dobře naložili s početní výhodou, za což je mohl potrestat Zídek z levého kruhu. I on měl ale špatně seřízená mířidla. K zakončení se následně k pravé tyči procpal David Roubal, bekhendem na Jánského nevyzrál. Na druhé straně tvrdě vypálil Hanzlík, muž s maskou Dynama sklapl betony včas. Když ze stejné pozice neuspěl ani Vracovský, odcházelo se, stejně jako před týdnem, do kabin za nerozhodného stavu.

Prostřední část odšpuntoval Vojtěch Veverka, který vlétl do pásma po pravé straně a jako první dnes rozvlnil síť. Navýšit vedení svých barev mohl osamocený Zídek na pravém kruhu, Beran jeho pokus vyrazil přilbou. A tak platilo otřepané: „nedáš–dostaneš.“ Za obranu Pardubic se dostal Josef Roubal a uspěl svižnou střelou mezi betony. V polovině utkání se skvělým gestem prezentoval David Roubal, když odvolal odpískaný faul na svoji osobu. Pardubice by jinak musely na půl minutky dokonce do tří. A karma zapůsobila vzápětí, když obrat v utkání dokonal ihned po buly znovu Josef Roubal. Za dalších pětadvacet vteřin navíc nevýraznou střelu Matěje Chalupy propustil za svá záda Jánský a přenechal své místo mezi třemi tyčemi Vlkovi. Toho přivítal dělovkou z levého kruhu Vracovský. Následně i on ale kapituloval, když druhý dvougólový střelec odpoledne - Matěj Chalupa – zamířil z mezikruží přesně k levé tyči.

I v úvodu poslední dvacetiminutovky brzy udeřili Východočeši, když přesilovou hru využil Michal Machač. Stejný hráč se přibližně za tři minuty navíc dostal k dorážce na brankovišti a zamířil přesně pod víko. Drama tak bylo rázem na světě. Jenže domácí se nesesypali, provedli velkou protiofenzivu, na jejímž konci byla tečovaná rána Filipa Kokošky. Beran následně svůj tým podržel znovu proti Machačovi i následné dorážce Pochobradského. Definitivně tak rozhodli modrobílí, rychlý výpad zakončil po příhře Poura mezi kruhy Matěj Chalupa do pravého horního růžku. Sedmý gól měl na holi Hanzlík ze stejné pozice, pokus na teploměr sice prošel Vlkovi, ale zamířil těsně mimo. Až příliš přesně naopak mířil Pour, který rozezvučel břevno. Indiáni jsou tak v nadstavbě po dvou kolech stoprocentní, Pardubice mají na svém kontě body tři.

Vzájemné zápasy 2017/2018
18.11.17 Dynamo Pardubice – Plzeň 0:4
27.1.18 Plzeň – Dynamo Pardubice 3:4p
3.2.18 Plzeň – Dynamo Pardubice 6:3
8.3.18 Dynamo Pardubice – Plzeň 1:2sn
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři