9.12.2023

Béčko ve Frýdku-Místku vedlo, nakonec se vrací bez bodu

Hokejisté pardubického B-týmu prohráli ve 29. kole Chance ligy ve Frýdku-Místku 1:2. Na ledě Rysů vedli gólem Michala Pochobradského, soupeř ale ve třetí třetině skóre otočil. Dynamo B prohrálo potřetí v řadě.

Chance liga, 29. kolo, sobota 9.12.2023, Frýdek-Místek, Hala Polárka

Frýdek-Místek

2:1
0:1, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 48:23 Šuhaj (Hrachovský, Sedlák; 5/5), 52:01 Marosz (Ramik; 5/4) – 00:35 Pochobradský (Žálčík; 5/5). Rozhodčí: Horák, Jechoutek – Štěpánek, Tvrdý. Diváci: 822. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Střely na branku: 23:24 (7:8, 9:10, 7:6). Zblokované střely: 13:5. Vhazování: 23:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Frýdek-Místek: Švančara – Havránek, Haman, Výtisk, Kowalczyk, Urbanec, Homola, Hrachovský – Walega, Haas, Svačina – Toman, Marosz, Martynek – Ramik, Šuhaj, Sedlák – Geidl, Veselý, Macháček.
Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Chabada, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Pochobradský, Rákos, Žálčík – Herčík, Mikyska, Hrníčko – Kaplan, Kaut, Rohlík – Rouha, Zeman, Lichtag.