1.12.2006
(HoH, PeN)

Pardubičtí junioři otočili zápas v Liberci

Junioři HC Moeller sice v Liberci prohrávali 1:3, přesto se nakonec radovali z cenného vítězství. Obrat řídil útočník Jan Semorád, který vstřelil jednu branku a na další přihrál. Po konci prodloužení to byl on, který vstřelil další rozdílový gól z trestných střílení.

Extraliga juniorů, 25. kolo, čtvrtek 30.11.2006, Tipsport arena

3:4sn
1:1, 2:1, 0:1 – 0:0, 0:1
Branky a nahrávky: 7:16 Hrach (Kopic), 23:05 M. Tondr (Bárta, Křišťán), 32:36 Křišťán (Kopic) – 3:38 Nakládal (Dobiáš), 35:10 Semorád (Šimko), 46:52 Dobiáš (Semorád), rozhodující samostatný nájezd Semorád. Rozhodčí: Neťuka – Podrazil, Žídek. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 128. Střely na branku: 36:21. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.
Bílí Tygři Liberec: Nedvídek – Hataš, Kollmann, Kajínek, Hanousek M., Jaroměřský, Hanousek J., M. Tondr, Hrach – Peřina, Bárta, Bezděk – Kopic, Křišťán, L. Tondr – Krastenics, Liška, Besonov – Skalický, Langr, Vopálka.
Dynamo Pardubice: Šimko – Kučera, Drtina, Salava, Rejzek, Nakládal, Šnejdr, Poskočil – Paučin, Jindřich, Nykl – Dobiáš, Semorád, Verner – Škumát, Kousal, Janecký – Bláha.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Začátek utkání s Libercem proběhl pod naší kontrolou a dokázali jsme z toho vytěžit úvodní gól. Soupeř nás ale potom začal víc napadat, střílel z jakékoliv pozice a my jsme tlak neustáli. Ze závaru před brankou jsme tak obdrželi gól na 1:1. Ve druhé třetině jsme byli víc vylučovaný a Liberec nás dostal pod tlak, ze kterého vytěžil dva góly. Do zápasu nás ale naštěstí vrátila branka na 2:3, kdy náš brankář našel při chybném střídání hostů Semoráda na útočné modré a ten vykřesal naději. Před poslední třetinou jsme nabádali hráče k trpělivosti, dařilo se nám hrozit z přečíslení a z jednoho takového při útoku dva na jednoho Dobiáš vyrovnal. Prodloužení jsme odehráli tak, abychom neinkasovali, protože jsme si věřili na penalty. Semorád hned první proměnil a jelikož brankář Šimko všechny útočníky vychytal, vyhráli jsme nad Libercem na nájezdy.“