Vstupenky na Dynamo A

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU ZDE. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE. Na všechna domácí utkání základní části Tipsport extraligy bude spouštěn prodej vstupenek vždy 14 dní před utkáním, přičemž na domácí zápasy s týmy HC Sparta Praha, HC Kometa Brno a Mountfield HK nebude spuštěn online prodej (vstupenky k dostání pouze na pokladnách).

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy, ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury, případně jiného dokladu, za zakoupené vstupenky, před nákupem napište na info@hcdynamo.cz včetně fakturačních údajů a výběrem kategorie.

Tělesně postižení spoluobčané na vozíčku mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma stejně jako jejich jednočlenný doprovod. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě haly nahlásili předem buď e-mailem na vladislava.tatarova@hcdynamo.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630. Při vstupu do haly se vozíčkáři musí vozíčkáři legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

Název Cena za utkání
Kategorie A 500 Kč