Vstupenky na extraligu

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE. Z důvodu možných změn vládních opatření spojených s koronavirem bude prodej vstupenek na jednotlivá utkání spuštěn vždy týden před daným utkáním.

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury případně jiného dokladu za zakoupené vstupenky před nákupem napište na info@hcdynamo.cz včetně fakturačních údajů a výběrem kategorie.

Vozíčkáři mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma stejně jako jejich jednočlenný doprovod. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Celková kapacita pro vozíčkáře činí 18 míst. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě enteria areny nahlásili předem buď e-mailem na lucie.fickova@hcdynamo.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

Název Cena za utkání
Kategorie A 430 Kč
Kategorie B 320 Kč
Kategorie C 240 Kč
Kategorie D 200 Kč
Kategorie omezená 160 Kč
Stání 160 Kč

Podmínky vstupu na utkání:

Návštěvník je povinen při vstupu na utkání prokázat svou bezinfekčnost, a to jedním ze způsobů uvedeným v aktuálně platném mimořádném opatření MZČR, které jsou uvedené níže:

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem, nebo

b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo

c) osoba má minimálně 14 dnů dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 180 dní.

e) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Děti do dovršení 6 let věku svou bezinfekčnost prokazovat nemusí. Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Po vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95.

Z důvodu nutnosti kontroly bezinfekčnosti bude arena otevřena již 2 hodiny před začátkem utkání. Prosíme fanoušky, aby přišli s dostatečným časovým předstihem, u turniketů se mohou tvořit fronty.