Vstupenky na Dynamo A

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU ZDE. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE.

V případě problémů týkajících se nákupu vstupenek je třeba kontaktovat společnost Enigoo, která prodej realizuje, a to na telefonním čísle 461049232 nebo e-mailové adrese: info@enigoo.cz

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy, ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury, případně jiného dokladu, za zakoupené vstupenky, vstupenky nekupujte, napište na info@hcdynamo.cz, uveďte fakturační údaje a ID karet, které chcete prodloužit.

Tělesně postižení občané na vozíčku mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma, jejich jednočlenný doprovod hradí z kapacitních důvodů cenu nejnižšího nabézeného vstupného. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě haly nahlásili předem na help-lince enigoo info@enigoo.cz nebo na telefonním čísle 461 049 232. Při vstupu do haly se vozíčkáři musí legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Stejně jako na utkání základní části, také na play off je možné zakoupit vstupenky jak online ZDE, tak na pokladnách.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

Název Cena za utkání
Kategorie A ??? Kč
Kategorie B ??? Kč
Kategorie C ??? Kč
Kategorie D ??? Kč
Kategorie omezená ??? Kč
Stání ??? Kč