Vstupenky na Dynamo A

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU ZDE. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE. Prodej vstupenek na jednotlivé zápasy bude začínat s měsíčním předstihem. Pokud tedy 6. října přivítáme v enteria areně Kometu Brno, vstupenky na toto utkání budou v prodeji od 6. září. Tímto způsobem bude probíhat prodej vstupenek na všechna domácí extraligová utkání.

V případě problémů týkajících se nákupu vstupenek je třeba kontaktovat společnost Enigoo, která prodej realizuje, a to na telefonním čísle 461049232 nebo e-mailové adrese: info@enigoo.cz

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy, ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

Vozíčkáři si své vstupenky kupují skrz prodejní systém ONLINE ZDE. Cena vstupenky pro vozíčkáře na extraligová utkání je 100 Kč. Doprovod vozíčkářů si rovněž musí pořídit vstupenku v ONLINE SYSTÉMU, a to v kategorii C za 260 Kč. Vstup je vozíčkářům i jejich doprovodu umožněn VIP vstupem východ, který otevírá vždy hodinu před začátkem utkání.. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Při vstupu do haly se vozíčkáři musí legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

NÁZEV CENA ZA UTKÁNÍ
Kategorie A 500 Kč
Kategorie B 400 Kč
Kategorie C 260 Kč
Kategorie D 220 Kč
Kategorie omezená 180 Kč
Stání 180 Kč