6. kolo, pátek 25.9.1998 od 18:00 hodin, Zimní stadion města Pardubic

Litvínov

Branky a nahrávky: 57. Pácal (Píša, Blažek) – 33. Straka (Prorok), 41. Prorok, 46. Ručinský (Kysela, Hübl), 52. Bekbulatov (Štěpánek, Trávníček). Rozhodčí: Husička – Bádal, Pouzar. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 8865. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Dynamo Pardubice: Svoboda – Pácal, Píša, Malinský, Jančařík, Cypljakov, Mudroch – Mikeska, Blažek, Rozsíval – S. Procházka, T. Martinec, Kudrna – Koudelka (50. Vak), Plášek, Kábrt.
Litvínov: Orct – Butko, Gýna, Mrázek, Nikolov, Štěpánek, Romanov – Branda (21. Kotrla), Straka, Prorok – Kysela, Hübl, Ručinský – Trávníček, Bekbulatov, Piroš.

Problémy s koncovkou pokračovaly u hráčů Pardubic, kteří prohráli s Litvínovem 1:4 a nedokázali tak v ani jednom utkání letošní sezóny vstřelit více než dvě branky.

Miloš Říha (HC IPB Pojišťovna Pardubice): „Sehráli jsme dobré utkání, ale nedokázali jsme se vyrovnat s dost nečistou hrou v obranné hře Litvínova. Rozhodl asi moment, kdy jsme měli mít trestné střílení. Na to se ale nemůžeme moc vymlouvat, protože jsme řadu šancí neproměnili a Litvínov nás trestal za chyby. Kromě produktivity nelze mužstvu nic vyčíst.“

Vladimír Jeřábek (HC Chemopetrol Litvínov): „Byl to první zápas na ledě soupeře, v průběhu kterého jsme poctivě bojovali. V první třetině nás při velkém tlaku domácích podržel dnes vynikající Orct. Pak už rozhodovalo, kdo dá první gól.“

Vzájemné zápasy 1998/1999
25.9.98 Dynamo Pardubice – Litvínov 1:4