Kompenzace pro permanentkáře

Po letech, během kterých se nám výsledkově nedařilo, dělalo pardubické Dynamo v sezoně 2020/21 opět svým fanouškům radost, ti u toho ale nemohli kvůli pandemii koronaviru COVID-19 být. Všechny nás to velmi mrzí, o to více s ohledem na ty, kteří si před sezonou pořídili permanentku. Dynamo Pardubice nyní přichází s nabídkou kompenzací.

#pomozDynamu

Hráči i samotný klub během celé sezony vnímal a cenil si obrovské především morální podpory od svých fanoušků. Nyní bychom ocenili ještě jednu, a to finanční. Pomozte i vy Dynamu v tomto pro každého obtížném období a získejte díky tomu exkluzivní odměny.

Pokud chcete být i vy mezi těmi, kteří Dynamu pomohou, vzdejte se 100 procent částky za permanentní vstupenku pro sezonu 2020/21 ve prospěch klubu, který i díky tomu bude moci pokračovat v započaté cestě zpátky do sedla, a tedy mezi elitu české extraligy. A připojte se tak po bok našich hlavních partnerů, kteří také nekrátili svá finanční plnění, abychom mohli pomýšlet na úspěch.

Za toto gesto, kterého si jako klub velmi vážíme, od nás dostanete fanouškovský dres Dynama z limitované série #pomohljsem s vámi vybraným hráčem, na další sezonu vám zachováme cenu permanentky, která vás tak bude stát stejně jako ta poslední, a ještě díky ní uvidíte o dva zápasy více, a také vám budeme rezervovat vaše místo v enteria areně.

Kromě toho za vašeho souhlasu zvěčníme vaše jméno na speciální vzpomínkové tabuli v nitru enteria areny a na webu, která bude odkazovat na tuto těžkou dobu a také na ty, kteří Dynamu pomohli.

Poděkování se vám dostane ve speciálním videu a během všech utkání v nové sezoně také na novém LED diodovém prstenci na ochozu haly. Zadarmo se pak podíváte na všechny domácí přípravné zápasy a do sezony vás vybavíme pivem a klobásou, a to v počtu podle toho, jakou variantu permanentky jste si před sezonou zakoupili.

Od nové sezony už však nebudeme nabízet permanentní vstupenky EXTRA (s play-off). Pokud jste tedy právě tyto vstupenky měli, dostanete možnost zakoupit si permanentní vstupenku za cenu podle dané kategorie ze sezony 2020/2021.

#ZpatkyDoPenezenky

Pokud se rozhodnete nevyužít naši nabídku na pomoc Dynamu, pochopíme to a máme pro vás připravenou druhou variantu kompenzace permanentek zakoupených na právě končící sezonu. V tom případě vám vrátíme 79 procent z pořizovací ceny permanentní vstupenky.

Společnými silami se tak budeme podílet na řešení této situace. Během sezony jste mohli sledovat všechna naše utkání v rámci přenosů na platformě HokejkaTV zdarma, jsou zde také režijní náklady v oblasti ticketingu a další náklady nejen na obsah, kterým jsme se vám snažili tým více přiblížit v době, kdy jste kvůli pandemické situaci nemohli za námi na stadion.

V případě využití nabídky #ZpatkyDoPenezenky vám ale bohužel nebudeme moci rezervovat vaše sedadlo na další sezonu a v případě, že jste si v loňské sezoně zakoupili permanentku s 10% bonusem za věrnost, přijdete i o tuto výhodu a nezískáte ani žádnou z dalších výhod jako ti, kteří se rozhodnou #pomociDynamu.

Vážení fanoušci. Ať už si zvolíte kteroukoliv z našich dvou nabídek kompenzací, věřte, že si velmi ceníme vaší podpory Dynamu, o to více v těchto pro nás všechny obtížných časech. A těšíme se, že se konečně společně uvidíme zpátky v enteria areně v nové sezoně.

Nabídky kompenzací lze využít v období od 26. března do 18. dubna. V případě, že v tomto období o kompenzaci nepožádáte, vaše permanentní vstupenka propadne bez náhrady. Vaše místo však bude rezervováno do následující sezony za cenu, kterou jste permici před sezonou 2020/2021 pořídili.

VÝBĚR KOMPENZACÍ ZDE

Nejčastější dotazy:

Kdy dostanu dárky, které se váží k tomu, že jsem klubu přenechal peníze za permanentku za sezonu 2020/2021?
Dresy budeme u výrobce objednávat, až budeme mít přesnou představu, kolik jich budeme potřebovat vyrobit. O přesném čase jejich dodání vás ještě budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí. Poukázky na občerstvení dostanete v papírové podobě společně s dresem. Budeme je posílat poštou, nebo si je budete moci vyzvednout ve Fanshopu v enteria areně dle vámi zvolené možnosti.

Proč vracíte pouze 79 % z ceny a ne 100 %?
S permanentními vstupenkami je spojená celá řada režijních nákladů spojených s tiskem a výrobou karet, dárkem k permanentce či poplatky ticketingovým společnostem a bankovním institucím. Jedno extraligové utkání (20. září s HC Škoda Plzeň) mohli držitelé permanentek navštívit, po utkání s PSG Zlín 27. září zase měli možnost žádat o vrácení poměrné částky za toto utkání. Navíc jsme všem permanentkářům zajistili přístup k přenosům na platformě HokejkaTV a byly zde i další nevratné náklady.

Co když jsem si pořídil permanentku na fakturu?
Pokud jste si pořídili permanentku na fakturu a zvolíte variantu #ZpatkyDoPenezenky a požadujete tedy dobropis, pošlete nám prosím na e-mail info@hcdynamo.cz zprávu, kde uvedete, na jakou firmu byly karty kupované, fakturační údaje, IČO, ID karet a účet, na který máme poslat prostředky. V tomto případě prosíme nevyplňujte kompenzační formulář.

Jak bude vypadat dres, který dostanu a mohu si tam zvolit vlastní číslo a jméno?
Bude to domácí dres, tedy červená sada, ze sezony 2020/2021. Vybrat si můžete z uvedených hráčů, na individuální žádosti bohužel nelze kvůli kapacitě výrobce brát zřetel.

Co mám dělat, když mi nefunguje ID karty?
V takovém případě se prosím obraťte na zákaznickou linku Enigoo: +420 461 049 232, která funguje každý den od 9 do 22 hodin, kde vám poradí s tímto problémem. Případně na e-mail info@hcdynamo.cz.

Špatně jsem zadal e-mail, číslo účtu, adresu apod.?
V takovém případě se prosím obraťte na e-mail info@hcdynamo.cz, a uveďte správné ID číslo permanentky, jméno a příjmení majitele, e-mail, telefon a správné údaje o adrese.

Co mám dělat, když jsem si kartu vůbec nevyzvedl a neznám její ID?
V takovém případě se prosím obraťte na zákaznickou linku Enigoo: +420 461 049 232, která funguje každý den od 9 do 22 hodin, kde vám poradí s tímto problémem. Případně na e-mail info@hcdynamo.cz.

Do kdy je možné požádat o tyto kompenzace?
Nabídky kompenzací lze využít v období od 26. března do 18. dubna. Bohužel není možné vyhovět pozdějším žádostem.

Co když si nevyberu kompenzaci ve stanoveném termínu?
Vaše permanentní vstupenka na uplynulou sezonu propadne bez náhrady.

Mám více permanentních vstupenek, mohu pro každou využít jiný typ kompenzace?
Samozřejmě, jedna permanentní vstupenka znamená možnost jedné volby kompenzace.

Je možné vyřídit kompenzaci permanentky osobně?
Nikoliv, k využití kompenzací je nutné vyplnit formulář na webu. Osobní řešení není bohužel v současné epidemické situaci možné.

Koupil jsem si permanentní vstupenku v kategorii extra na sezonu 2020/2021 a využiji nabídky #pomozDynamu, jakou cenu zaplatím za novou permici?
Zaplatíte ekvivalentní cenu z kategorie Klasik pro sezonu 2020/2021. Permanentky extra na sezonu 2021/2022 nebudeme prodávat.

Jak a kdy mi bude vrácena částka, když zvolím variantu #ZpatkyDoPenezenky?
Na webu během volby kompenzace zadáte číslo svého účtu, kam vám částku do konce dubna vrátíme.