Informace k prodeji permanentek na B tým

B tým Dynama Pardubice odehraje, stejně jako v loňské sezoně, na chrudimském zimním stadionu 26 domácích utkání základní části Chance ligy. Hlavním cílem týmu je pohybovat se ve vyšších patrech tabulky, než tomu bylo v premiérovém ročníku Dynama B v druhé nejvyšší české soutěži. K tomu mu můžete pomoci také vy!

Prodej permanentních vstupenek odstartuje již 1. srpna v 8:00. Permanentky můžete nakupovat v systému ON-LINE ZDE, nebo na pokladnách chrudimského zimního stadionu během domácích přípravných zápasů B týmu, pokladny budou otevřené vždy dvě hodiny před začátkem utkání. Cena permanentní vstupenky na sezení je 1900 Kč, na stání pořídíte sezonní vstupenku za 1500 Kč. Permanentní vstupenky platí pouze na základní část Chance ligy. Stejně jako u A týmu, také zde je nabídnuta rezervace permanentkářům z loňské sezóny, kteří budou mít při nákupu slevu 10 %. Ta bude trvat do 14. srpna do 23:59, stejně jako samotná rezervace. Prodej permanentních vstupenek na zápasy B-týmu Dynama Pardubice pak skončí 31. srpna.

Fanoušci, kteří si zakoupí celosezonní vstupenku na rezervní celek Dynama, navíc budou mít možnost zdarma navštívit přátelské utkání mezi oběma týmy Dynama. Po předložení voucheru na permanentní vstupenku obdrží na pokladně vstupenku zdarma. Stejně jako v minulé sezóně změří oba pardubické celky síly na chrudimském Zimním stadionu, duel se odehraje 10. srpna od 19:00. Jako dárek obdrží permanentkáři Dynama B hrníček s motivy Dynama Pardubice.

Ceny permanentek na Dynamo B pro sezonu 2023/2024

Kategorie Nový permanentkář Permanentkář z minulé sezony (sleva 10%)
Sezení 1 900 Kč 1 700 Kč
Stání 1 500 Kč 1 350 Kč