Starší dorostenci famózně otočili duel s lídrem z Plzně!

16.12.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Velká pochvala za skvělý obrat! Starší dorostenci sice prohrávali s vedoucí Plzní 0:3, přesto dokázali vedoucí tým skupiny přehrát a uštědřit mu tak první porážku v nadstavbové skupině. Nejprve se dvakrát v úvodu druhé třetiny, v níž Dynamo vystřelilo čtyřiadvacetkrát, trefil Tomáš Jelínek, na rozdíl jediné branky snížil věkem mladší dorostenec Michal Rouha a v závěru druhé třetiny srovnal Daniel Blažej. V závěrečné části hry rozhodl o pardubickém vítězství Matěj Poul, Východočeši se tak posunuli na pěkné šesté místo.

27. kolo, sobota 16.12.2017 od 13:00 hodin, Tipsport arena
5

Plzeň
Plzeň
4

Třetiny: 0:3, 4:1, 1:0.
Branky a nahrávky: 25:12 Jelínek, 27:34 Jelínek (Leder, Rozlílek), 34:29 Rouha (Rozlílek), 37:36 Blažej (Kostka), 47:41 Poul (Zeman, Chára) – 2:20 Šeba (Hajžman, Princl), 9:04 Lang (Mužík, Šiller), 18:01 Lang (Malát), 32:36 Hajšman (Adamec). Rozhodčí: Bejček – Kučera, Vodák. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 44:30. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 5:4.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Nedelka, Oliva, Leder, Škorec, Hybeš, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Kostka, Chára, Rohlík, Rouha.
Plzeň: Pilc – Houdek, Kaňák, Novák, Kovařík, Šilhán, Šiller, Staněk, Kremláček – Hajžman, Adamec, Kolda, Malát, Princl, Rohla, Hajšman, Procházka, Lang, Hasman, Šeba, Mužík.