2.10.2024

Nelichotivá série prolomena! Béčko v Chomutově zvítězilo v prodloužení

Hokejisté pardubického B-týmu zvítězili v 7. kole Maxa ligy na ledě Chomutova 3:2 v prodloužení. Dynamo vedlo ve třetí třetině po trefách Josefa Mikyska a Daniela Herčíka o dva góly, ale Piráti dokázali manko stáhnout a vyrovnat. V prodloužení se trefil druhým gólem Daniel Herčík a vystřelil tak svému týmu první výhru v sezoně!

Maxa liga, 7. kolo, středa 2.10.2024, Rocknet Aréna

Piráti Chomutov

Dynamo Pardubice B

0:1 0:0 2:1 - 0:1
Branky a nahrávky: 55. Zygmunt (Hejcman, Eliáš), 60. Eret (Lukeš, Vopelka) – 18. Mikyska (Švec), 54. Herčík, 64. Herčík. Rozhodčí: Horák, Valenta – Kokrment, Sýkora. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1802. Střely na branku: 19:33. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Piráti Chomutov: Jekel – Husinecký, Kadeřávek, Němec, Eliáš, Březák, Ulrych, Havel, Poizl – Fronk, Hübl, Lukeš – Tůma, Eret, Tadeáš Svoboda – Vopelka, Hejcman, Guman – Koblížek, Mála, Zygmunt.
Dynamo Pardubice B: Vondraš – Chabada, Kolář, Nedbal, Švec, Houdek, Voženílek, Tvrdík – Žálčík, Rákos, Formánek – Kaut, Kaplan, Pochobradský – Mikyska, Lichtag, Kalužík – Pavlata, Fiala, Herčík.