18.9.2024

Dynamo vstoupilo do extraligy vítězně, Kladno porazilo o čtyři góly!

Pardubičtí hokejisté porazili v prvním kole Tipsport extraligy Kladno 5:1. Dynamo otevřelo skóre v 8. minutě díky gólu Jiřího Smejkala a od té doby na ledě dominovalo. Dvakrát se prosadil Martin Kaut, další góly Dynama vstřelili Robert Kousal a Lukáš Sedlák. Prvnímu extraligovému zápasu přihlížela v enteria areně téměř desetitisícová návštěva.

Tipsport extraliga, 1. kolo, středa 18.9.2024, Pardubice, enteria arena

Rytíři Kladno

5:1
2:0, 2:0, 1:1
Branky a nahrávky: 07:36 Smejkal (Sedlák, Červenka; 5/5), 18:05 Kousal (Radil, Kaut; 5/5), 28:19 Kaut (Kousal, Šustr; 5/5), 30:27 Sedlák (Červenka; 5/5), 47:44 Kaut (Čerešňák; 5/3) – 42:15 Filip (Jágr, Pytlík; 5/4). Rozhodčí: Hribik, Pilný – Hynek, Svoboda. Diváci: 9982. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Střely na branku: 28:22 (8:8, 12:6, 8:8). Zblokované střely: 14:13. Hity: 16:15. Vhazování: 39:18. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
Dynamo Pardubice: Will – Hájek, Čerešňák, Dvořák, Šustr, Vála, Musil, Houdek – Smejkal, Sedlák, Červenka – Radil, Kousal, Kaut – Paulovič, Zohorna, Herčík – Mandát, Poulíček, Vondráček.
Rytíři Kladno: Brízgala – Ticháček, Mendel, Pietroniro, Šenkeřík, Nemčík, Hanousek, Jeřábek – Tralmaks, Hults, Procházka – Smoleňák, Melka, Jarůšek – Jágr, Filip, Pytlík – Redlich, Bláha, Strnad – Straka.