22.10.2024

Dynamo porazilo Boleslav i podruhé a posouvá se do čela tabulky!

Pardubičtí hokejisté porazili v předehrávce 30. kola Tipsport extraligy Mladou Boleslav 2:0 a posouvají se na první místo tabulky! Souboj s tabulkovým sousedem byl vyrovnaný, enteria arena se dočkala prvního gólu až ve 42. minutě. Rozhodující úder zasadil Bruslařům Martin Kaut, pojistku do prázdné branky přidal Roman Červenka.

Tipsport extraliga, 30. kolo, úterý 22.10.2024, Pardubice, enteria arena

Mladá Boleslav

2:0
0:0, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 41:43 Kaut (Poulíček; 5/5), 58:33 Červenka (Mandát, Musil; 5/5). Rozhodčí: Pražák, Květoň – Zíka, Šimánek. Diváci: 8791. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Střely na branku: 35:27 (15:6, 12:11, 8:10). Zblokované střely: 21:19. Hity: 10:6. Vhazování: 36:15. Průběh utkání: 2:0.
Dynamo Pardubice: Will – Musil, Hájek, Dvořák, Šustr, Vála, Švec, Houdek – Červenka, Kousal, Herčík – Smejkal, Poulíček, Kaut – Fiala, Zohorna, Paulovič – Lichtag, Mandát, Vondráček.
Mladá Boleslav: Furch – Pyrochta, Čech, Bernad, Lintuniemi, Jánošík, Pavlík, Gewiese – Doležal, Čajka, Lakatoš – Skalický, Buchtele, Stránský – Junttila, Suchý, Rekonen – Dvořáček, Závora, Malát – Hradec.