4.10.2024

Dynamo poráží Litvínov a končí jeho neporazitelnost!

Pardubičtí hokejisté porazili v 8. kole Tipsport extraligy Litvínov 3:1! Dynamo svého soupeře od úvodu přehrávalo, ale do vedení se dostala ve druhé třetině Verva. O chvíli později ale odpověděl Andrej Šustr a ve třetí třetině rozhodl o výhře svého týmu Lukáš Radil. Pojistku do prázdné branky přidal Martin Kaut. Dynamo se po výhře posunulo v extraligové tabulce na druhé místo.

Tipsport extraliga, 8. kolo, pátek 4.10.2024, Pardubice, enteria arena

3:1
0:0, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 31:06 Šustr (Kaut; 5/5), 48:18 Radil (Zohorna, Herčík; 5/5), 58:44 Kaut (Smejkal; 5/5) – 29:08 Pekař (Kaše; 5/5). Rozhodčí: Květoň, Pražák – Klouček, Šimánek. Diváci: 9892. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Střely na branku: 35:21 (11:5, 13:9, 11:7). Zblokované střely: 15:18. Hity: 11:6. Vhazování: 32:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Dynamo Pardubice: Will – Musil, Čerešňák, Dvořák, Šustr, Vála, Hájek, Houdek – Červenka, Paulovič, Radil – Smejkal, Zohorna, Kaut – Lichtag, Mandát, Vondráček – Macek, Poulíček, Herčík.
Litvínov: Zajíček – Zile, Baláž, Polášek, McIsaac, Czuczman, Zeman, Gajdoš – Koblasa, Sukeľ, Sandberg – Hlava, Kaše, Pekař – Jurčík, Gut, Jícha – Zygmunt, Vopelka, Havelka.