17.10.2006
PN

Junioři prolomili šňůru porážek

Pět zápasů nepoznali junioři Moelleru Pardubice radost z vítězství. Nevydařenou sérii prolomili až v pondělním utkání proti Liberci, kdy doma vydřeli těsné vítězství.

Extraliga juniorů, 14. kolo, pondělí 16.10.2006, ČEZ Arena Pardubice

2:1
0:0, 2:1, 0:0
Branky a nahrávky: 22:38 Nykl Petr (Salava David), 26:55 Škumát Miroslav (Jindřich Ladislav) -30:57 Kopic Miroslav (Hataš Marek, Pavlů Michal). Rozhodčí: Antonín Jeřábek - Čížek Jan, Padevět Jan. Vyloučení: 13:8, navíc Kaut (Pardubice) 10 min.. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 26:44. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Dynamo Pardubice: Růžička - Kučera, Drtina, D. Salava, Rejzek, Šnejdr, Nakládal – Jindřich, Kousal, Škumát – Svoboda, Semorád, Dobiáš – Janecký, Kaut, Stoklasa – Nykl, J. Salava, Paučin.
Bílí Tygři Liberec:

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Do utkání jsme šli s cílem dobře bránit, nebýt vylučovaný a nedostat gól hned v úvodu utkání, což se nám v první třetině vydařilo. Ve druhé jsme rychle vstřelili branku a za pár minut přidali další. Liberec vždy zapomněl na naše hráče. Bohužel jsme potom začali používat nedovolené zákroky, bohužel jsme třikrát hráli v oslabení tři proti pěti. Z toho jsme navíc jednou hráli celé dvě minuty ve dvojnásobném oslabení a právě v něm jsme dostali branku. Do závěrečné části jsme šli s cílem hrát bez nedovolených zákroků a poměrně se nám to dařilo. Do budoucna se ale právě na tuto část musíme víc zaměřit. V závěru už jsme si pouze hlídali výsledek. Byl to vydřený zápas, na kterém se podílelo celé mužstvo.“