Extraliga ledního hokeje, 5. kolo, pátek 30.9.1994, Zimní stadion města Pardubic

2:2p
2:0, 0:1, 0:1 – 0:0
Branky: 2. Blažek, 6. Král – 25. Rybár, 44. Kucharčík. Rozhodčí: Fraňo – Hauser, Charvát. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 3300. Průběh utkání: 2:0, 2:2.
Dynamo Pardubice: Biegl – Filip, Malinský, Pácal, Jančařík, Ťoupal, Kostka – Hejduk, Zajíc, Šejba, Zadina, Král, Provazník, Weber, Blažek, Pospíšil.
Plzeň: Pejchar – Špaček, Vlček, Beneš, Jonák, Šmíd, Kovařík – Veselovský, Beránek, Rybár, Živný, Kucharčík, Černý – Volák, Straka, Kreuzman.

Pardubičtí hokejisté získali v úvodu dvoubrankové vedení, hosté opláceli, v koncovce se však neprosadili. Naopak třetí gól měl na hokejce Šejba.

Po úvodním gólu hostů ve druhé třetině se domácím zcela přestalo dařit, za vedení po této části hry vděčí gólmanu Bieglovi, který zlikvidoval vyloženou šanci Kucharčíka.

Ospale vstoupili domácí i do třetí části a inkasovali vyrovnávací gól, po ideální příhře Jonáka proměnil sólo Kucharčík. Ve zbývajícím čase ani v prodloužení se už stav nezměnil.

Petr Hemský (HC Pardubice): „Začátek byl dobrý, po dvougólovém vedení jsme přestali bruslit a prohrávali jsme osobní souboje. Mohu vyjádřit spokojenost s výkonem brankáře Biegla.“

Jindřich Setikovský (HC Interconnex Plzeň): „Máme problémy s koncovkou, jsem vcelku spokojen. V závěru jsme měli šanci i na výhru.“