Staropramen extraliga ledního hokeje, BAR8, sobota 23.3.1996, Zimní stadion Přerov

Přerov

2:4
2:0, 0:1, 0:3
Branky a nahrávky: 3:17 Plášek (Vodička, Franěk), 16:19 Němčický (Kašík) – 26:37 Lubina, 41:33 Kudrna (Malinský), 53:47 Kábrt (Malinský), 58:59 Kudrna (Salfický). Rozhodčí: Homola – Dvořák, Křivský. Vyloučení: 4:3 Využití: 2:1. Diváci: 1200. Střely na branku: 19:42. Průběh utkání: 2:0, 2:4.
Přerov: Vojtek – Zabloudil, Franěk, Rehák, Hučko, Václavíček, Svozil – Vodička, Plášek, Vasiljev – Němčický, Komínek, Kubiš – Boháč, Handl, Kašík.
Dynamo Pardubice: Biegl (20:00 Salfický) – Brázda, Malinský, Beránek, Pácal, Mečiar, Jančařík – Kábrt, Rusnyak, Pospíšil – Hejduk, Brabec, Lubina – Weber, Kudrna, Procházka.