3.2.2024

Důležitá výhra pro béčko! Z Edenu veze tři body

Dynamo B uhájilo desátou příčku zaručující postup do play off! V pražském Edenu, kde hraje domácí zápasy Slavia, od začátku diktovalo tempo hry a po velmi dobrém výkonu veze domů tři body. Na výhře 4:1 se střelecky podíleli Daniel Herčík, Jan Zdráhal, Michal Pochobradský a Robin Kaplan.

Chance liga, 45. kolo, sobota 3.2.2024, Praha, Zimní stadion Eden

Slavia Praha

1:4
0:2, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 24:39 Brož (Strnad, Klikorka; 5/4) – 07:03 Herčík (Žálčík, Rákos; 5/5), 19:38 Zdráhal (Kaut, Kaplan; 5/4), 30:23 Pochobradský (Zdráhal, Urban; 5/5), 47:30 Kaplan (Urban, Kaštánek; 5/5). Rozhodčí: Barek, Hucl – Maštalíř, Roischel. Diváci: 1512. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Střely na branku: 36:19 (16:9, 10:8, 10:2). Zblokované střely: 27:3. Vhazování: 30:35. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Slavia Praha: Hölsä (31. Volevecký) – Žovinec, Klikorka, Hrdinka, Holý, Kajínek, Křepelka, Stejskal – Beran, Kulda, Brož – Průžek, Polák, Strnad – Všetečka, Slavík, Guman – Havrda, Kucharčík, Šmerha.
Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Tvrdík, Chabada, Nedbal, Kaštánek, Hrádek – Rohlík, Kaut, Hrníčko – Urban, Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos, Žálčík – Kaplan, Zeman, Rouha.