35. kolo, úterý 11.1.1994 od 20:00 hodin, Zimní stadion města Pardubic
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
4
 
Berani Zlín
Berani Zlín
2
 
Třetiny: 0:1, 2:1, 2:0.
Branky: 31. Procházka, 34. J. Filip, 50. Procházka, 57. Zadina – 17. P. Kaňkovský, 26. Janků. Rozhodčí: Rejthar – Brunclík, Rouspetr. Vyloučení: 8:11, navíc Šejba 5 minut a Král 10 minut osobní trest (oba Pardubice). Využití: 1:1. Diváci: 1062. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, J. Filip, Kutílek – Šejba, M. Filip, Lubina – Zadina, Král, Procházka – Pospíšil, Blažek, Slabý.
Berani Zlín: Hrazdíra – Benák, Hučko, R. Kaňkovský, Krajíček, Svoboda, Kowalczyk – M. Okál, Štraub, Z. Okál (21. Němčický) – Mejzlík, P. Kaňkovský, Kašík – Janků, Meluzín, Jurík.

Po dvou vítězných střetnutích na ledě soupeřů čekal na pardubické hokejisty za asistence televizních kamer houževnatý celek AC ZPS Zlín.

První třetina přinesla průměrný hokej, který hrstce diváků na zimním stadionu dával jen v některých momentech zapomenout na souběžnost hlavních večerních televizních programů. O jediný úspěch se přičinil hostující Petr Kaňkovský, který svým gólem potrestal předchozí ošklivý faul Šejby na Zdeňka Okála, který rozhodčí Rejthar ocenil po zásluze puncem pěti trestných minut.

Po přestávce, vyplněné mj. představení mladších dorostenců HC Pardubice, kteří vyhráli bez ztráty bodu 31. ročník turnaje Burnaby Miner Hockey v kanadském Vancouveru, pokračovali Pardubičtí v poklidném tempu a tak nebylo žádným překvapením, když na začátku 26. minuty lovil Biegl puk po střele agilního Janků podruhé.

Obrat nastal v polovině druhé třetiny, kdy domácí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a během tří minut vyrovnali stav utkání na 2:2. Zvýšila se i agresivita většiny hráčů, a tak byla trestná lavice v permanenci stále častěji.

Třetí třetina, hraná po 22. hodině, přinesla ospalý hokej, při kterém diváky potěšily pouze branky Procházky a Zadiny v posledních deseti minutách a odpískaný konec utkání.

Vzájemné zápasy 1993/1994
17.9.93 Berani Zlín – Dynamo Pardubice 6:2
19.10.93 Dynamo Pardubice – Berani Zlín 7:3
23.11.93 Berani Zlín – Dynamo Pardubice 6:5p
11.1.94 Dynamo Pardubice – Berani Zlín 4:2
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři