38. kolo, pátek 3.2.1995 od 17:30 hodin, Zimní stadion města Plzně
Plzeň
Plzeň
3
 
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
3 p
 
Třetiny: 2:2, 0:1, 1:0 – 0:0.
Branky: 12. Kucharčík, 19. Kovářík, 52. Kovářík – 6. Jantovský, 18. Pospíšil, 40. Kastner. Rozhodčí: Svoboda – Hauser, Charvát. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 4318. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.
Plzeň: Mařík – Kovařík, Špaček, Šmíd, Trnka, Ruprecht, Hanzlík – Živný, Černý, Volák (30. Rybár) – Krammer, Steiner, Huml – Trachta, Kucharčík, Baránek.
Dynamo Pardubice: Salfický – Malinský, Píša, Kostka, Říčař, Pácal, Mečiar – Zadina, Lubina, Procházka – Hejduk, Kastner, Pospíšil – Antovský, Sekera, Provazník.

Domácí bez zraněného Veselovského začali s velkým elánem a když hosté odpověděli stejným způsobem, odehrával se na plzeňském ledě velmi rušný hokej s množstvím šancí před oběma brankami.

I když útočníci dokázali zahodit i ty nejvyloženější šance, padly v úvodní třetině čtyři branky.

I druhá třetina se hrála ve svižném tempu, ale diváci se dočkali gólu až v závěrečné minutě, kdy šli hosté do vedení. Třetí třetina byla hokejově nejlepší.

Plzni se po zoufalém náporu podařilo vyrovnat a vynutit si tím prodloužení. Ani prodloužení však nepřineslo rozhodnutí, a tak se obě mužstva zaslouženě rozdělila o ligové body.

 

Ohlasy po utkání

Karel Trachta (HC Interconnex Plzeň): „Měli jsme představu, že získáme oba ligové body, bohužel nám to nevyšlo. Po celý zápas jsme pouze bojovali a projevila se naše střelecká impotence. Zranil se nám další klíčový hráč Volák.“

Jan Levinský (HC Pardubice): „Jsme spokojeni s bodem, diváci viděli pěkný a zajímavý hokej, my jsme po boji získali zasloužený bod. Brankář Salfický dostal v tomto utkání přednost před Bieglem.“

Vzájemné zápasy 1994/1995
30.9.94 Dynamo Pardubice – Plzeň 2:2p
8.11.94 Plzeň – Dynamo Pardubice 6:1
9.12.94 Dynamo Pardubice – Plzeň 1:2
3.2.95 Plzeň – Dynamo Pardubice 3:3p
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři