5. kolo, pátek 30.9.1994 od 17:30 hodin, Zimní stadion města Pardubic
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
2
 
Plzeň
Plzeň
2 p
 
Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1 – 0:0.
Branky: 2. Blažek, 6. Král – 25. Rybár, 44. Kucharčík. Rozhodčí: Fraňo – Hauser, Charvát. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 3300. Průběh utkání: 2:0, 2:2.
Dynamo Pardubice: Biegl – Filip, Malinský, Pácal, Jančařík, Ťoupal, Kostka – Hejduk, Zajíc, Šejba, Zadina, Král, Provazník, Weber, Blažek, Pospíšil.
Plzeň: Pejchar – Špaček, Vlček, Beneš, Jonák, Šmíd, Kovařík – Veselovský, Beránek, Rybár, Živný, Kucharčík, Černý – Volák, Straka, Kreuzman.

Pardubičtí hokejisté získali v úvodu dvoubrankové vedení, hosté opláceli, v koncovce se však neprosadili. Naopak třetí gól měl na hokejce Šejba.

Po úvodním gólu hostů ve druhé třetině se domácím zcela přestalo dařit, za vedení po této části hry vděčí gólmanu Bieglovi, který zlikvidoval vyloženou šanci Kucharčíka.

Ospale vstoupili domácí i do třetí části a inkasovali vyrovnávací gól, po ideální příhře Jonáka proměnil sólo Kucharčík. Ve zbývajícím čase ani v prodloužení se už stav nezměnil.

 

Ohlasy po utkání

Petr Hemský (HC Pardubice): „Začátek byl dobrý, po dvougólovém vedení jsme přestali bruslit a prohrávali jsme osobní souboje. Mohu vyjádřit spokojenost s výkonem brankáře Biegla.“

Jindřich Setikovský (HC Interconnex Plzeň): „Máme problémy s koncovkou, jsem vcelku spokojen. V závěru jsme měli šanci i na výhru.“

Vzájemné zápasy 1994/1995
30.9.94 Dynamo Pardubice – Plzeň 2:2p
8.11.94 Plzeň – Dynamo Pardubice 6:1
9.12.94 Dynamo Pardubice – Plzeň 1:2
3.2.95 Plzeň – Dynamo Pardubice 3:3p
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři