18. kolo, úterý 7.11.1995 od 17:00 hodin, Zimní stadion Luďka Čajky
Berani Zlín
Berani Zlín
1
 
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
4
 
Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2.
Branky: 26. Bruk – 18. Hejduk, 29. Weber, 53. Lubina, 57. Němeček. Rozhodčí: Kolísek – Hauser, Charvát. Vyloučení: 11:7, navíc Sedláček (Zlín) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4583. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
Berani Zlín: Kameš – Gureň, Javín (36. Marušák), Kowalczyk, Krajíček, Medřík, Tesařík – Janků, Štraub, Sedlák – Bruk, Hub, Němčický – M. Okál, Čajánek, Z. Okál.
Dynamo Pardubice: Biegl (45. Salfický) – A. Píša, Jančařík, Měsíček, Pácal, Brázda, Beránek – Hejduk, Kudrna, Lubina – Němeček, Kastner, Pospíšil – Weber, Koudelka (21. Jantovský), S. Procházka..

Domácí nastoupili do utkání bez zraněného Meluzína a začali vlastně bez jiskry. Měli sice více ze hry, ale vypracovali si jen dvě vyložené šance. Medřík sám před brankou Biegla minul a v závěru třetiny nedotáhl do konce sólo Čajánek.

Hosté nebyli mnoho nebezpeční. První střelu vyslali na Kameše až v 15. minutě ale o tři minuty později využili druhé přesilovky ke vstřelení druhého gólu – za přispění zlínské obrany.

Také druhá část hry byla jen velmi průměrná. Navíc trpěla častým vylučováním a kouskováním hry. Zlínští sice v oslabení dokázali vyrovnat, ale zanedlouho po nepřehledné situaci šly Pardubice opět do vedení.

Na druhé straně ševci sólo Bruka v oslabení neproměnili, střela domácích hráčů navíc skončila přesně před brankovou čarou.

Závěrečná třetina byla nejlepší z celého utkání. Zlín získal výraznou převahu, spousty šancí, ale ani Biegl ani Salfický už puk za svá záda nepustili.

Zlínští ve snaze zvrátit výsledek hodně odkrývali prostor před svou brankou a nakonec nečekaně v závěru ještě dvakrát inkasovali.

 

Ohlasy po utkání

Vladimír Vůjtek (AC ZPS Zlín): „S výsledkem nejsme pochopitelně spokojeni, očekávali jsme obrannou hru soupeře, připravili jsme se na to a chtěli jsme počkat na vyloženou šanci a skórovat. Bohužel Pardubice daly první gól a byly najednou na koni.“

Josef Paleček (HC Pojišťovna IB Pardubice): „I když se hrálo tvrdě a někdy za hranicí únosnosti, zápas se mně líbil. Chtěl bych pochválit všechny naše hráče za bojovnost a obětavost, zejména oba brankáře Biegla a Salfického.“

Vzájemné zápasy 1995/1996
22.9.95 Dynamo Pardubice – Berani Zlín 2:3
7.11.95 Berani Zlín – Dynamo Pardubice 1:4
1.2.96 Dynamo Pardubice – Berani Zlín 0:5
4.2.96 Berani Zlín – Dynamo Pardubice 8:4
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři