Výsledkový přehled

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
51 út 5.3.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
 
50 ne 3.3.2019 Chomutov K. Vary 1:2p
50 ne 3.3.2019 Liberec Kometa 2:3p
50 ne 3.3.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
 
49 pá 1.3.2019 Sparta K. Vary 4:3sn
 
27 út 26.2.2019 Olomouc K. Vary 2:1p
 
45 ne 17.2.2019 Chomutov Sparta 2:3p
45 ne 17.2.2019 Olomouc Litvínov 4:5p
 
44 pá 15.2.2019 Plzeň Chomutov 4:5sn
44 pá 15.2.2019 Litvínov K. Vary 5:4p
44 pá 15.2.2019 Kometa Pardubice 2:1p
 
43 st 13.2.2019 Ml. Boleslav Kometa 2:1p
 
42 ne 3.2.2019 Sparta Plzeň 4:5sn
42 ne 3.2.2019 Hr. Králové Zlín 3:4sn
 
41 pá 1.2.2019 Zlín Litvínov 1:2sn
 
38 pá 25.1.2019 Pardubice K. Vary 2:3p
38 pá 25.1.2019 Vítkovice Liberec 2:1sn
 
44 st 23.1.2019 Vítkovice Olomouc 7:6sn
 
37 ne 20.1.2019 Třinec Plzeň 5:6sn
 
29 út 15.1.2019 Třinec K. Vary 4:3p
 
34 pá 11.1.2019 Plzeň Ml. Boleslav 2:3p
34 pá 11.1.2019 Pardubice Chomutov 2:3sn
 
42 út 8.1.2019 Kometa Olomouc 4:3sn
 
33 ne 6.1.2019 Zlín Plzeň 2:3p
33 ne 6.1.2019 K. Vary Liberec 2:3sn
33 ne 6.1.2019 Kometa Hr. Králové 4:5sn
 
30 pá 28.12.2018 K. Vary Zlín 4:3sn
 
29 st 26.12.2018 Olomouc Kometa 4:5p
 
27 st 19.12.2018 Zlín Třinec 2:3p
 
26 ne 9.12.2018 Chomutov Olomouc 4:3sn
 
25 pá 7.12.2018 Litvínov Plzeň 1:2sn
25 pá 7.12.2018 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1p
25 čt 6.12.2018 Kometa Sparta 3:4p
 
24 ne 2.12.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:5sn
 
23 pá 30.11.2018 Zlín Chomutov 3:2sn
 
22 ne 25.11.2018 Liberec Hr. Králové 4:3p
22 ne 25.11.2018 Plzeň Olomouc 1:2sn
 
21 pá 23.11.2018 Olomouc Liberec 3:2sn
 
19 pá 16.11.2018 K. Vary Hr. Králové 3:2sn
19 pá 16.11.2018 Pardubice Plzeň 2:3sn
19 pá 16.11.2018 Třinec Kometa 4:3p
 
17 ne 4.11.2018 Chomutov Litvínov 1:2p
17 ne 4.11.2018 Pardubice Sparta 4:5p
17 ne 4.11.2018 Plzeň Vítkovice 2:3sn
 
15 út 30.10.2018 Chomutov Hr. Králové 3:4p
 
14 ne 28.10.2018 Třinec Zlín 1:2sn
 
13 so 27.10.2018 Liberec Sparta 4:5p
13 st 24.10.2018 Kometa Zlín 3:2sn
 
10 ne 14.10.2018 Plzeň Hr. Králové 2:1sn
10 ne 14.10.2018 Vítkovice Kometa 3:4sn
 
9 pá 12.10.2018 Třinec Sparta 4:5sn
9 pá 12.10.2018 Hr. Králové Liberec 3:2p
 
8 so 6.10.2018 Liberec Olomouc 4:3p
 
6 ne 30.9.2018 Plzeň Pardubice 2:3p
 
5 so 29.9.2018 Pardubice Kometa 3:2sn
5 pá 28.9.2018 K. Vary Litvínov 3:4p
 
27 út 25.9.2018 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
4 ne 23.9.2018 Vítkovice Plzeň 1:2p
 
3 so 22.9.2018 Olomouc Kometa 1:2sn
3 pá 21.9.2018 Plzeň Sparta 2:3p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:1pp4x
2:1sn2x
3:2pp1x
3:2sn6x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:4pp1x
7:6sn1x
1:2pp4x
1:2sn6x
2:3pp8x
2:3sn4x
3:4pp3x
3:4sn2x
4:5pp4x
4:5sn5x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři