HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Tabulka

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 26.2.2012 Sparta Slavia 2:3sn
 
51 pá 24.2.2012 Kladno Liberec 2:1p
 
49 út 21.2.2012 Slavia Liberec 5:4sn
 
43 út 21.2.2012 Ml. Boleslav Plzeň 5:4p
 
50 ne 19.2.2012 Liberec Litvínov 4:5sn
50 ne 19.2.2012 Vítkovice Zlín 1:0sn
 
48 ne 19.2.2012 Pardubice Slavia 4:5sn
 
49 pá 17.2.2012 Zlín K. Vary 2:3p
49 pá 17.2.2012 Kladno Pardubice 3:4sn
 
48 st 15.2.2012 Litvínov Kladno 6:5sn
48 st 15.2.2012 K. Vary Kometa 5:4p
48 st 15.2.2012 Sparta Zlín 1:2p
 
50 po 13.2.2012 Kometa Slavia 3:4p
 
47 ne 5.2.2012 Č.Budějovice Liberec 2:1p
 
46 pá 3.2.2012 Kladno Třinec 4:3sn
46 pá 3.2.2012 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
 
45 út 31.1.2012 Vítkovice Sparta 3:2sn
 
44 ne 29.1.2012 Sparta Kometa 4:5p
44 ne 29.1.2012 Liberec K. Vary 3:2sn
44 ne 29.1.2012 Plzeň Č.Budějovice 3:2p
44 ne 29.1.2012 Kladno Vítkovice 3:4sn
44 ne 29.1.2012 Pardubice Zlín 4:3sn
 
43 pá 27.1.2012 Č.Budějovice Slavia 3:2sn
43 pá 27.1.2012 K. Vary Kladno 1:2sn
 
42 ne 22.1.2012 Třinec Č.Budějovice 2:1p
 
41 pá 20.1.2012 K. Vary Slavia 4:3p
41 pá 20.1.2012 Sparta Kladno 1:0p
41 pá 20.1.2012 Liberec Pardubice 4:3sn
 
40 út 17.1.2012 Slavia Zlín 2:1p
40 út 17.1.2012 Sparta Plzeň 4:3sn
 
39 ne 15.1.2012 Zlín Kometa 2:3p
39 ne 15.1.2012 Litvínov Pardubice 4:3sn
 
38 pá 13.1.2012 Pardubice Plzeň 3:4sn
38 pá 13.1.2012 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
 
36 čt 5.1.2012 Sparta Třinec 5:4sn
 
35 pá 30.12.2011 Ml. Boleslav Liberec 1:2p
 
34 st 28.12.2011 Plzeň Zlín 4:3sn
 
33 čt 22.12.2011 Třinec Kladno 3:2sn
33 čt 22.12.2011 Ml. Boleslav Litvínov 4:5sn
33 čt 22.12.2011 Kometa Pardubice 1:2p
 
31 ne 11.12.2011 Č.Budějovice Plzeň 2:3p
31 ne 11.12.2011 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
 
30 pá 9.12.2011 Litvínov Kometa 3:2sn
 
29 út 6.12.2011 Kometa Plzeň 4:5sn
29 út 6.12.2011 Liberec Sparta 1:2p
 
28 ne 4.12.2011 Litvínov Č.Budějovice 2:3sn
28 ne 4.12.2011 Plzeň Vítkovice 1:2sn
 
26 st 30.11.2011 Liberec Plzeň 2:1p
26 út 29.11.2011 Sparta Slavia 2:1sn
 
27 st 23.11.2011 Zlín Slavia 4:3sn
 
22 pá 18.11.2011 Litvínov Kladno 5:4p
22 pá 18.11.2011 K. Vary Kometa 4:3sn
22 pá 18.11.2011 Liberec Ml. Boleslav 2:1sn
22 čt 17.11.2011 Sparta Zlín 1:2p
 
20 ne 6.11.2011 Liberec Zlín 2:1p
20 ne 6.11.2011 Sparta Č.Budějovice 2:3sn
 
19 pá 4.11.2011 Slavia Třinec 3:2sn
 
18 st 2.11.2011 Litvínov Slavia 6:5sn
18 st 2.11.2011 Liberec K. Vary 3:2sn
 
17 ne 30.10.2011 Zlín Třinec 1:2sn
 
16 pá 28.10.2011 Pardubice K. Vary 3:4sn
 
1 st 26.10.2011 Plzeň Sparta 4:5sn
1 út 25.10.2011 Liberec Třinec 3:2p
 
15 ne 23.10.2011 Liberec Pardubice 2:1p
15 ne 23.10.2011 Sparta Kladno 0:1p
 
14 pá 21.10.2011 Pardubice Vítkovice 2:1sn
14 pá 21.10.2011 Slavia Zlín 4:5sn
 
13 út 18.10.2011 Litvínov Pardubice 3:2sn
13 út 18.10.2011 Třinec Vítkovice 2:3sn
13 út 18.10.2011 Slavia Sparta 1:0sn
 
11 pá 14.10.2011 Č.Budějovice K. Vary 4:3sn
11 čt 13.10.2011 Ml. Boleslav Sparta 1:2sn
 
1 út 11.10.2011 Litvínov K. Vary 4:3p
 
10 ne 9.10.2011 Liberec Slavia 4:3sn
10 ne 9.10.2011 Sparta Třinec 3:2sn
 
9 pá 7.10.2011 Třinec Plzeň 4:3p
 
8 út 4.10.2011 Vítkovice Kometa 2:3sn
8 út 4.10.2011 Plzeň Zlín 3:2sn
 
7 ne 2.10.2011 K. Vary Vítkovice 2:3p
 
6 pá 30.9.2011 Pardubice Č.Budějovice 2:1p
6 pá 30.9.2011 Litvínov Zlín 1:2sn
6 pá 30.9.2011 Kladno Ml. Boleslav 1:2sn
 
5 ne 25.9.2011 Kometa Sparta 4:3sn
 
4 pá 23.9.2011 Třinec Zlín 2:3sn
 
3 út 20.9.2011 Zlín Kladno 2:3sn
3 út 20.9.2011 Vítkovice Litvínov 2:1sn
3 út 20.9.2011 Kometa Plzeň 3:2sn
3 út 20.9.2011 Sparta Liberec 2:3p
 
2 ne 18.9.2011 Plzeň Vítkovice 4:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
1:0sn2x
2:1pp8x
2:1sn5x
3:2pp2x
3:2sn12x
4:3pp3x
4:3sn12x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:5sn2x
0:1pp1x
1:2pp5x
1:2sn6x
2:3pp5x
2:3sn8x
3:4pp1x
3:4sn4x
4:5pp1x
4:5sn6x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc
×
Odehrané v 15:00 | Jun.
Rytíři Kladno
HC Dynamo Pardubice