Užij si play off s Fortunou!

Nejdůležitější část sezony je tady. A FORTUNA, jako generální partner Dynama, je na ni připravena! Níže najdeš soupis všech promoakcí, které máme na play off připraveny.

Jsi připraven i ty? Zažij jízdu s FORTUNOU!

DYNAMÁCKÉ PLAY OFF – ZÍSKEJ PODEPSANÝ DRES

Během play off sotěžíme celkem o 60 podepsaných dresů Dynama. Losování bude probíhat hned třikrát, a to po skončení jednotlivých fází vyřazovacích bojů (30. 3., 17. 4. a 2. 5. 2023) a zapojit se budou moci noví i stávající sázkaři.

Ještě nejsi registrovaný u FORTUNY? Pak není nic snazšího, než se zaregistrovat online a dokončit úplnou registraci včetně ověření platební metody a uskutečněním kvalifikačního vkladu ve výši 500 Kč. Ke vstupnímu bonusu až 1 300 Kč získáš možnost vyhrát podepsaný dres! Pro registraci pokračuj zde.

Pokud již u Fortuny registrovaný jsi, stačí kdykoliv v období konání soutěže provést online vklad na své Konto v minimální výši 1 000 Kč (ve formě jedné transakce) a doplnit promokód „HCDYNAMO“. Tento vklad je brán jako kvalifikační pro soutěž o dres.

Tato nabídka platí v období od 17. 03. 2023 do 30. 04. 2023.

Podrobné podmínky k soutěži DYNAMÁCKÉ PLAY OFF naleznete zde.

VYHRAJ VIP VSTUPENKY NA DALŠÍ ZÁPAS

Pro zapojení do soutěže stačí splnit jednoduchou podmínku, vsadit si minimálně za 100 Kč před domácím zápasem Dynama na pobočce Fortuny přímo v enteria areně.

Na každém domácím zápase v rámci Play off 2023 budeme soutěžit o 2 VIP vstupenky na další domácí zápas Dynama. Jméno výherce (přezdívka registrovaná u Fortuny) bude zveřejněno během zápasu na multimediální kostce. Výherce bude následně kontaktován napřímo sázkovou kanceláří Fortuna (e-mail a telefon uvedený při registraci). Pozor, pokud výherce vyhraje např. v 1. zápase čtvrtfinále, VIP lístky obdrží hned na 2. zápas. Kontaktován bude v tom případě hned druhý den dopoledne. Ve chvíli, kdy by se již další domácí zápas v play off nehrál, vstupenky budou automaticky platit na 1. extraligový zápas v sezoně 2023/24.

ZÍSKEJ VSTUPENKY NA DOMÁCÍ ZÁPASY I BĚHEM PLAY OFF

Víš, že vstupenky na každý domácí extraligový zápas Dynama můžeš získat za sázku na kamenné pobočce FORTUNA v obchodním centru Atrium Palác (Masarykovo nám. 2799, 530 02 Pardubice I)?

Podmínkou je vsadit si tiket aspoň za 200 Kč s minimálním kurzem 2. Více informací získáš u obsluhy kamenné pobočky.

ZÍSKEJ TRIČKO ZA SÁZKU ČI REGISTRACI NA POBOČCE V ENTERIA ARENĚ

Ještě nejsi registrovaný u FORTUNY? Registruj se přímo na pobočce v enteria areně a získej parádní tričko.

Toto tričko je možné navíc získat i za sázky v kumulované hodnotě 1 200 Kč. Stačí si u obsluhy vyzvednout kartičku a sbírat samolepky.

Za každou sázku v minimální hodnotě 100 Kč v kurzu 3 a vyšším získáváš 1 samolepku (tzn. že za sázku 300 Kč v kurzu 3 a vyšším získáš 3 samolepky). Tato karta je vázána ke konkrétnímu hráčskému účtu. Za 12 samolepek získáš speciální tričko. Vyplň telefonní číslo při odevzdání plně vyplněné karty a zařaď se do soutěže o podepsaný dres.

Akce platí pouze na pobočce FORTUNA v enteria areně během domácích zápasů HC Dynamo Pardubice, a to do vydání zásob, nejpozději však 30. 4. 2023.

DOPŘEJ SI PIVO ČI NEALKO ZA SÁZKU

Za sázku na pobočce FORTUNA v enteria areně získáš žeton na pivo či nealko zdarma! Podmínka je jednoduchá, stačí si vsadit za 100 Kč s kurzem minimálně 2 a žeton jen tvůj! Na 1 zápas je možné získat maximálně 10 žetonů na 1 osobu.

Akce platí pouze na pobočce FORTUNA v enteria areně během domácích zápasů HC Dynamo Pardubice do konce aktuální sezony, nejpozději však 30. 4. 2023.

TIPNI SI VÝSLEDEK ZÁPASU A VYHRAJ 5 000 Kč!

Během každého domácího zápasu Dynama si můžeš ZDARMA tipnout, jak to dopadne. Tip je možné uskutečnit u našich FORTUNA hostesek v rámci fanzony či uvnitř areny nebo online na pardubice.tipovacka.cz. (tady prosím nechat celý link)

Trefíš přesný výsledek i čas, kdy padne poslední gól? Bereš jackpot a vyhráváš sázkařský bonus v hodnotě 5 000 Kč.

Co když jackpot nepadne? Bonusy v celkové výši 5000 Kč rozdělíme mezi pět nejpřesnějších tipérů. Budeš mezi nimi? Teď hraješ ty! Kompletní pravidla nalezneš zde.

PŘEDZÁPASOVÉ FORTUNA FAN FESTY

Soutěžit o dárky od Fortuny se bude i během předzápasových Fortuna Fan Festů, které se uskuteční na 1. a 2. zápas čtvrtfinálové série před enteria arenou.

pátek 17. března od 16:30 do 18:45

sobota 18. března od 14:30 do 16:45

Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tyto promoakce. Akce platí do konce sezony 2022/23, nejpozději však do 30. 4. 2023. Bonusy není možné navzájem kombinovat.

Organizátorem výše uvedených promoakcí je společnost FORTUNA GAME a.s., se sídlem Praha 2, Vinohrady, Italská 2584/69, PSČ 120 00, IČ: 43003575.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.