Veteráni napodobili své následovníky a také porazili Plzeň 

Veteráni napodobili své následovníky a také porazili Plzeň

21.01.2013 | (HoH)

PARDUBICE — Necelá polovina diváků extraligového utkání mezi Pardubicemi a Plzní se zůstala podívat na veteránský duel obou soupeřů. Ten ovládly Pardubice po výhře 6:2.

ONLINE VSTUPENKY

Fanoušci, kteří si rádi užijí lední hokej plný zajímavých kombinací a fines, mohli jásat. Zhruba čtyři tisíce diváků vidělo ve veteránském duelu hokej v celé jeho kráse. Už třeba úvodní branka Jiřího Šejby byla parádní: získal kotouč a po rychlé kličce jej pověsil pod břevno.

„Byl to parádní zápas, jsem moc rád, že jsme si mohli zahrát tento veteránský zápas s kluky z Plzně. Bylo vidět, že jsme si nic nedomlouvali, ostatně tomu odpovídá i výsledek střetnutí,“ řekl Jiří Šejba.

Úsměvy po zápase nešetřil ani Otakar Janecký. Ten prokázal, že jeho ladné bruslení jej po skončení aktivní kariéry rozhodně neopustilo. „Ale nohy ztěžkly!“ smál se a připojil názor, proč se oba týmy nedohodly na obvyklé plichtě: „My jsme čekali na prodloužení, najednou Martin Bartek dal gól a utíkali jsme se převlékat, nic jsme si nestihli říci!“

Zápas si v dresu Plzně užil i ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček. „Bylo to velmi příjemné, nedávno jsem hrál veteránský zápas v Minsku. Neděli v Pardubicích jsem si užil, v pondělí ale musím do práce,“ řekl s úsměvem rodák z Plzně, který nastoupil k 1035 zápasům Tipsport extraligy.

Utkání veteránů, neděle 20. ledna 2013 od 20.00 hodin, ČEZ Arena Pardubice:
HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE – HC ŠKODA PLZEŇ 6:2 (2:0, 1:1, 3:1).
Branky a nahrávky:
7:49 Šejba (Janecký, Musil), 9:35 Heřman (Czerlinski), 25:47 Czerlinski (Rohlík, Jančařík), 36:10 Blažek (Zadina), 38:30 Musil (Levinský, Janecký), 40:40 Vršanský (Blažek, Semonský) – 15:18 Bartánek, 29:04 Špaček. Diváci: 4000. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 6:2.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři