HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
12.12.2015
Jan Hrabal

VIDEO: Derby? Tyto zápasy prožíváme víc, tvrdí Tomáš Pipek

HRADEC KRÁLOVÉ — Útočník Tomáš Pipek bravurně provedeným nájezdem vstřelil vítězný gól Dynama v Hradci Králové. Nejstarší akademická kategorie Pardubic dokázala podruhé v letošní sezoně vyhrát na ledě rivala. „Je to derby se vším všudy, takové zápasy prožíváme daleko více než ty ostatní, to je jasné. Z výhry v Hradci Králové máme velikou radost. Na druhou stranu nesmíme to hrotit až moc a nechat se vyvést z míry,“ usmíval se po skončení utkání pardubický šikula.

Topstory video.

Kdyby i DHL extraliga juniorů měla svou soutěž o Zlatou helmu, nominaci by měl jistou. Pipkovo zakončení bylo skvostní. „Snažím se nájezdy trénovat, co to jde. Nejdřív jsem chtěl vystřelit, ale jel jsem dopředu, ale všiml jsem si, že se mi uvolnilo místo, tak jsem šel do bekhendu a vyšlo to,“ nechal se slyšet dvacetiletý útočník.

Tomáš Pipek si drží průměr jednoho kanadského bodu na zápas (25 utkání – 9 branek a 18 nahrávek), s kapitánským céčkem vede tým Dynama, je jeho nejlepším hráčem v hodnocení účasti na ledě se sedmnácti kladnými body. „Chci být v juniorech co nejvíce vidět a třeba přijde další pozvánka do A týmu. Snad se to zase podaří,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Aktuálně na webu
HC Dynamo YouTube