29.07.2022
Redakce

V pondělí startuje prodej permic na B-tým!

V pondělí 1. srpna začíná prodej permanentních vstupenek na zápasy B-týmu Dynama Pardubice, který na zimním stadionu v Chrudimi odehraje první sezonu v Chance lize. Fanoušci mohou permice pořídit on-line nebo při přípravných zápasech na pokladnách chrudimského stadionu.

B-tým Dynama Pardubice odehraje v premiérové sezoně 26 domácích utkání základní části Chance ligy. Na chrudimském ledě se představí týmy s bohatou historií jako Dukla Jihlava, Vsetín nebo Slavia Praha.

Klub spustí v pondělí 1. srpna prodej permanentních vstupenek. Permanentky můžete nakupovat od 8:00 v systému ON-LINE ZDE. Cena permanentní vstupenky na sezení je 2.150 Kč, na stání pořídíte sezonní vstupenku za 1.800 Kč.

V případě zájmu koupě permic na fakturu se obraťte na info@hcdynamo.cz a napište o jaká konkrétní místa máte zájem (sektor, řada, místo). Dále přiložte fakturační údaje a údaje o majiteli permanentní vstupenky - jméno, příjmení, e-mail a telefon.

Myšleno je také na invalidy. Ty mají k dispozici 4 místa za brankou na západní straně stadionu (za hlavním vstupem). Permanentky si mohou závazně objednat na e-mailové adrese jaroslav.zidek@hcdynamo.cz.

Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku na B-tým, se mohou těšit na dárek v podobě knihy Zpátky do sedla.

Dynamo Pardubice B odehraje v létě 3 domácí přípravná utkání. Pouze během nich budete mít možnost pořídit permice přímo na pokladnách chrudimského zimního stadionu. Ve čtvrtek 11. srpna se B-tým utká se Žďárem nad Sázavou, v úterý 23. srpna s Vrchlabím a ve čtvrtek 8. září změří síly s A-týmem Dynama. Úvodní buly všech tří duelů padne v 18:00. Jednotná cena vstupenek na první dvě klání bude 50 Kč, vstupenka na zápas proti A-týmu bude stát 100 Kč.

Pokladny před přípravnými zápasy na ZS v Chrudimi otevřou v 16:00, permanentky bude možné při srpnových utkáních zakoupit vždy do 19:00.

Vstupenky na přípravné zápasy si můžete rovněž od pondělní osmé hodiny ranní s předstihem zakoupit v systému ON-LINE ZDE.

Prodej permanentních vstupenek na zápasy B-týmu Dynama Pardubice skončí 31. srpna, stejně jako prodej permanentek na utkání A-týmu.