26.06.2024
Redakce

Startuje volný prodej permic i s nevyzvednutými rezervacemi

Ve čtvrtek 27. června v 19:00 startuje volný prodej permanentních vstupenek i s nevyzvednutými rezervacemi permanentkářů z minulé sezony. Jejich rezervace vypršely o hodinu dříve.

Po květnovém spuštění prodeje registrujeme rekordní zájem o permanentní vstupenky. Zajistěte si své místo i Vy a staňte se součástí Hockeytownu!

Ve čtvrtek 27. června v 19:00 odstartuje další fáze prodeje permic i s nevyzvednutými rezervacemi, trvat bude až do konce července.

S nákupem permanentní vstupenky se můžete těšit také na několik výhod! Pouze s permicí máte jistotu nákupu vstupenek na zápasy play off, které jsou pravidelně vyprodány. Dále si můžete vybrat bonusový voucher, se kterým budete moci zakoupit výhodněji kroniku DYNAMO100 nebo jiné produkty. Permice navíc letos platí také na všechny tři domácí zápasy Dynama v základní části Ligy mistrů! Sleva 10% na nákup v našem fanshopu již není k dispozici.

Voucher si vyberete přímo v prodejní aplikaci při nákupu a uplatnit jej můžete ihned po nákupu permice v našem fanshopu, nejpozději však do konce srpna nebo vydání zásob. Počty jednotlivých produktů jsou omezeny.

Produkt Standardní cena Zvýhodněná cena
Kronika DYNAMO100 2 490 Kč 1 923 Kč
Známky 2 490 Kč 1 923 Kč
Kniha Dynamo Bez frází 699 Kč 399 Kč
Kniha Zpátky do sedla 498 Kč 199 Kč
DVD Navždy za Dynamo 299 Kč 99 Kč

Od letošní sezony si můžete vybrat, zda si přejete permanentní vstupenku jako plastovou kartu, či nikoli a permice vám bude stačit v mobilní aplikaci HC Dynamo.

Permanentky si můžete zakoupit ON-LINE ZDE a případně také na pokladnách enteria areny. V aplikaci HC Dynamo nové sezonní vstupenky není možné zakoupit. Otevírací dobu pokladen v následujících týdnech naleznete ZDE.

Prodej permanentních vstupenek na fakturu

Koupit na fakturu bude možné v našem prodejním on-line systému. V košíku zvolíte způsob úhrady "Platba převodem/fakturou", vyberete si vystavení dokladu na "Doklad na firmu/fyzickou osobu". Následně vám přijde zálohová faktura a po jejím zaplaceni přijde běžná faktura s vouchery na permanentní vstupenky. V případě nedodržení termínu data splatnosti na zálohovém listu se místa vrátí zpátky do prodeje. Nákup na fakturu je jedinou možností, jak získat daňový doklad.

Ceny permanentních vstupenek na sezonu 2024/25

Kategorie Cena nové permice
A (zelená) 13 900 Kč
B (žlutá) 11 000 Kč
C (červená) 7 200 Kč
D (modrá) 5 800 Kč
Omezená (fialová) 4 700 Kč
stání (šedivá) 4 700 Kč