10.09.2023
Redakce

Otevíráme sektor Poprvé na Dynamu! Zažijte i vy atmosféru HockeyTownu

Do extraligové sezony 2023/24 jsme si připravili mimo jiné jednu novinku pro fanoušky, nikoliv však ty stávající, ale budoucí. Na každé domácí utkání otevřeme speciální sektor dvaceti míst, kam pozveme děti a mladistvé, aby poprvé v životě zažili, jaké to je být v Pardubicích na hokeji. Další novinky k nadcházející extraligové sezoně představíme na tiskové konferenci v úterý 12. září.

Chodit v Pardubicích na hokej, to je něco naprosto samozřejmého. Vysoké návštěvy nás dlouhodobě těší, přesto víme, že spousta lidí, především mladšího věku, v enteria areně na Dynamu nikdy nebyla. A to z mnoha důvodů. My jim nyní chceme dát možnost to změnit.

„Dlouhodobě chceme v naší komunikaci a marketingu cílit na mladé lidi a rodiny. A nacházet stále nové a nové fanoušky Dynama. Někteří ale třeba nemají příležitost se na naše zápasy dostat, nebo by je to ani nenapadlo. Pro obě tyto skupiny jsme připravili Sektor Poprvé na Dynamu,“ říká Marcel Voneš, marketingový manažer Dynama Pardubice.

O jakých skupinách mluví? Jednou z nich jsou studenti středních škol a Univerzity, kteří do Pardubic přišli nebo dojíždějí za studiem. A jelikož pod Zelenou bránou nevyrůstali, na Dynamo se v dětství nedostali a nevytvořili si s ním pevný vztah. Nyní dostanou šanci na první „rande“ s Dynamem vyrazit.

„Se vzdělávacími institucemi spolupracujeme dlouhodobě. Naší partnerskou je Základní škola Bratranců Veverkových, na úrovni střední školy úzce spolupracujeme se Sportovním gymnáziem a Educou Pardubice a od tohoto roku jsme prohloubili také spolupráci s Univerzitou Pardubice. Právě žákům středních škol a Univerzity nabídneme možnost vyrazit poprvé na Dynamo, a to na naše náklady,“ upozorňuje Voneš na důležitý aspekt celého projektu.

Pozvání do sektoru bude skutečně zdarma, a to jak pro děti a mladistvé, tak případně jejich doprovod. To se týká především mladších dětí z rodin, kde na hokej nemusí zbývat z nejrůznějších důvodů finanční prostředky, nebo z dětských domovů a podobných zařízení. Zde však bude platit jednoduché omezení, že doprovod bude vždy maximálně jedna osoba na dítě či skupinu.

„Chceme, aby minimálně jednou mohl na Dynamo vyrazit skutečně každý. Okusit tak úchvatnou atmosféru enteria areny a třeba i následně přehodnotit své priority v rámci svých zálib. Moc dobře víme, že především u mladší generace je konkurence ohledně trávení volného času vysoká. Věříme ale, že stačí jedna návštěva enteria areny a Dynamo si zamiluje každý,“ dodává Voneš.

Pokud jste právě vy tím, pro koho je Sektor Poprvé na Dynamu jako stvořený, ozvěte se nám na mail jan.fait@hcdynamo.cz a dohodneme vaši první návštěvu Dynama v enteria areně. I zde přitom platí, že kdo dřív přijde, ten sice dřív nemele, ale jde na hokej. Na každý zápas je přitom omezený počet míst (max 20) a některá místa budou vyhrazena pro spolupracující školy a organizace. Pro každé dítě či mladistvého si navíc Dynamo připraví vždy malý dárek.

S ohledem na podstatu projektu je zřejmé, že nejsme schopni odhalit případné nepoctivce s ohledem na to, zda už někdy na Dynamu byli, či dokonce chodí pravidelně. V tomto ohledu apelujeme na všechny, aby se Sektor Poprvé na Dynamu nesnažili zneužít a nechali volná místa pro ty, kterým je primárně určený. Tedy budoucím fanouškům Dynama.