Jan Starý pokračuje v Pardubicích 

Jan Starý pokračuje v Pardubicích

01.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Kádr pro start nové extraligové sezony má Dynamo hotový. Vedení klubu uplatnilo opci na Jana Starého, jenž tak může vyhlížet v nové sezoně svůj pětistý start v nejvyšší soutěži. Naopak v Pardubicích končí Alexandr Grebeňuk, který byl na východě Čech na try outu. Obránce Ondřej Trejbal se bude v pondělí hlásit v Litoměřicích v rámci projektu české hokejové reprezentace do dvaceti let.

ONLINE VSTUPENKY

„Máme za sebou sérii všech dvanácti přípravných utkání a na základě několika diskuzí se sportovním manažerem, oběma trenéry a skauty jsme rozhodli o finální podobě našeho týmu pro start Tipsport extraligy,“ řekl generální manažer Dušan Salfický.

Jan Starý s klubem uzavřel smlouvu do 31. srpna 2017 s možností jejího prodloužení pro celou extraligovou sezonu. „S Honzou jsem se sešel na osobním jednání, z obou stran byl zájem o pokračování vzájemné spolupráce. Na základě naší dohody jsme uplatnili opci uzavřené smlouvy, a to do 30. dubna 2018. Honza po svém návratu po zranění poctivě trénuje, věřím, že si vybral veškerou smůlu a svými výkony nám pomůže,“ řekl klubový šéf s tím, že bude vytížen i ve WSM lize.

Ruský obránce Alexandr Grebeňuk, který se k týmu připojil během try outu, v Pardubicích pokračovat nebude. „Dnes jsem se s ním sešel a oznámil mu, že se bohužel nevejde do osmi obránců, se kterými v sezoně chceme počítat. Poděkoval jsem mu za zájem hrát za Dynamo a popřál mnoho štěstí v další sportovní kariéře,“ uvedl Dušan Salfický.

Nové angažmá vyhlíží obránce Ondřej Trejbal, který se na zkoušku bude hlásit v prvoligových Litoměřicích, kde vzniká základna reprezentačního týmu do dvaceti let. „Ondřej se zde bude hlásit a pokud trenéry zaujme, bude v Litoměřicích hostovat s potvrzenými střídavými starty zpátky do Dynama s možností startovat i za juniorské družstvo,“ doplnil generální manažer klubu.

Pardubický klub odehrál v přípravě dohromady dvanáct utkání, v sedmi z nich dokázal zvítězit. Tři z pěti porážek si ale připsal v jejím závěru. Prvním soupeřem Dynama v nové extraligové sezoně je Sparta Praha, se kterou se utká v pátek 8. září 2017 od 18.00 hodin v Tipsport areně. Vstupenky jsou v prodeji v online aplikaci, na pokladnách haly budou k dispozici v novém týdnu.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři