HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
26.03.2019
Jan Hrabal

Dynamo ve spolupráci s policií přijímá bezpečnostní opatření

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice se s předstihem připravuje na páteční utkání s ČEZ Motorem České Budějovice, které přinese zvýšená bezpečnostní opatření. O utkání panuje zvýšený zájem fanoušků domácího i hostujícího týmu.

ČSOB Pojišťovna ARENA bude otevřena v 16.30 hodin. Hokejový klub si dovoluje fanoušky obou klubů požádat o včasný příchod, neboť u vchodů do arény budou probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Návštěvníci, u kterých budou nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou v žádném případě do arény vpuštěni, stejně jako osoby pod zjevným vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Prostory ČSOB Pojišťovna ARENY a jejího okolí jsou monitorovány kamerovým systémem. Jakékoliv případné škody či následky chování budou na základě těchto záběrů řešeny přímo s viníky. Pořadatelé, jejichž počet bude adekvátně navýšen míře rizikovosti utkání, budou ve spolupráci s policisty nekompromisní v dohledu na dodržování návštěvního řádu arény.

Pro tento zápas bude opětovně platit zákaz vnášení nápojů do hlediště. Pro sektor k stání pro hostující fanoušky, jenž stejně jako ostatní bude během celého utkání osvětlen, bude zřízen samostatný stánek s občerstvením, ten bude nabízet i desetistupňové pivo.

Hokejový klub Dynamo Pardubice upozorňuje, že na Jižní tribunu (sektory 101 a 115), která je určena pro domácí fanoušky, nebudou z bezpečnostních důvodů vpuštěni příznivci hostujícího týmu. Všechny sektory ČSOB Pojišťovna ARENY kromě 101, 115, 201 a 216 jsou určeny k sezení.

Vedení Dynama vyzývá fanoušky hostujícího celku, aby přijeli dříve, případně si pro cestu do Pardubic vybrali včasnější spoj. Kontroly při vstupu do ČSOB Pojišťovna ARENY budou velmi důkladné a časově náročnější. Vstupenky do sektoru pro hostující fanoušky jsou přednostně distribuovány přes fanklub hostujícího klubu. Vstupenka opravňuje návštěvníka sledovat dění v ČSOB Pojišťovna ARENĚ pouze ze sektoru, který je na vstupence vyznačen.

Pro Městský obvod Pardubice I, kde leží i ČSOB Pojišťovna ARENA, platí vyhláška o veřejném pořádku, která mimo jiné zakazuje užívání a provozování zábavní pyrotechniky včetně provádění pyrotechnických efektů a odpalování ohňostrojů. Textaci ustanovení naleznete na internetových stránkách statutárního města Pardubice.

Dbejte při tom prosím na bezpečnost svou i ostatních návštěvníků atraktivního utkání. Hokejový klub Dynamo Pardubice předem děkuje všem fanouškům za pochopení bezpečnostních opatření.