04.05.2022
Klub

Dynamo uzavřelo novou víceletou smlouvu s významným partnerem holdingem enteria

HC Dynamo Pardubice se domluvilo s dlouhodobým partnerem stavebním holdingem enteria na prodloužení spolupráce, svým sponzorským plněním se řadí mezi významné partnery klubu.

„Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. a další dceřiné firmy patřící do holdingu enteria podporují HC Dynamo Pardubice už dlouhá léta. A další minimálně dva roky loga firem Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. a MARHOLD a.s. uvidíme opět na výstroji hráčů, ostatní firmy holdingu můžete spatřit v prostorech enteria arény.

Stejně jako český stavební holding enteria pomyslně zastřešuje svoje stavební firmy, tak hokejový klub HC Dynamo Pardubice bude nadále hrát pod střechou enteria areny.

Takto naplňujeme naší dlouhodobou strategii holdingu enteria být prospěšný svému okolí a pomáhat tam, kde naše firmy působí. Jsme stavaři, ale jsme i sportovci, fanoušci sportu, Pardubičané a hokej je pro nás srdeční záležitostí. Spojení s hokejovým klubem HC Dynamo Pardubice nám dává smysl,“ řekl k podpisu nové smlouvy předseda představenstva enteria a.s. Ing. Martin Havelka.

„Společnost enteria a náš hokejový klub pojí dlouholetá spolupráce. Enteria patří mezi naše nejvýznamnější partnery a my jsme velmi potěšeni, že spojení obou našich značek bude pokračovat v dalších letech. Společně míříme na nejvyšší extraligové příčky,“ vyjádřil se k podpisu nové víceleté smlouvy ředitel Dynama Pardubice Ivan Čonka.