08.03.2023
Redakce

Byl zahájen prodej vstupenek na čtvrtfinále play off!

Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy začíná pro Dynamo až v pátek 17. března, už nyní si však můžete zajistit vstupenky na úvodní domácí zápasy čtvrtfinálové série. První utkání začíná 17.3. od 19:00, druhé pak o den později v 17:00. Více informací o cenách vstupenek i předkupním právu na stálá místa permanentkářů najdete v článku.

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU ZDE. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE.

Jistotu možnosti zakoupení vstupenky na všechna utkání play off mají držitelé permanentních karet. Těm budou jejich místa na první dva zápasy čtvrtfinále rezervovány až do úterý 14. března. Vstupenky si navíc mohou dobít na své současné permanentní karty, manuál pro zakoupení naleznete ZDE. Fanoušci, kteří celosezónními vstupenkami nedisponují ovšem nemusí čekat na uvolnění míst po permanentkářích. Místa ze zhruba poloviny kapacity stadionu jsou v prodeji už nyní!

Tělesně postižení spoluobčané na vozíčku mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma, jejich jednočlenný doprovod hradí z kapacitních důvodů cenu nejnižšího vstupného, tedy 200 korun. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě haly nahlásili předem na help-lince enigoo info@enigoo.cz nebo na telefonním čísle 461 049 232. Při vstupu do haly se vozíčkáři musí legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Každé play off má své hrdiny!

KATEGORIECENA
kategorie A550
kategorie B450
kategorie C300
kategorie D250
kategorie stání200
kategorie omezená200