Brandon Maxwell bude nadále chytat za Dynamo

12.02.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice se dohodl na nové smlouvě s brankářem Brandonem Maxwellem. Čtyřiadvacetiletý gólman bude oblékat pardubický dres i v příštích dvou sezonách.

„Brandon Maxwell přišel do Pardubic původně na zkoušku, svou poctivou prací v trénincích a následně v zápasech se propracoval v naši jedničku, na kterou se můžeme spolehnout. Měli jsme obrovský zájem na pokračování vzájemné spolupráce, mám velikou radost, že jsme se dohodli na podmínkách nového dvouletého kontraktu. Brandon Maxwell tak bude nadále chytat za Dynamo Pardubice,“ uvedl generální manažer klubu Pavel Rohlík.

Brankář Dynama odchytal v této sezoně 35 extraligových utkání za Pardubice, v nich obdržel průměrně 2,48 branky, jeho úspěšnost zákroků činí 92,27 procenta. V této statistice je čtvrtým nejlepším mezi pravidelně chytajícími brankáři Tipsport extraligy.

„Jednání jsme vedli několik týdnů, naší jednoznačnou prioritou bylo udržet Brandona Maxwella v naší organizaci. O jeho služby měly zájem i jiné kluby, jsem rád, že jsme se domluvili. Počítáme s Brandonem jako naší jedničkou,“ doplnil šéf klubu.

Fotka zveřejněná uživatelem HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

UNIVERZITNÍ DERBY