Ondřej Kacetl: Dřeme, ale nestřílíme branky

19.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Víkendový domácí dvojzápas hokejistům Dynama nevyšel. Po jednobodové páteční prohře s Plzní nestačili Východočeši na Mladou Boleslav, které v ČSOB Pojišťovna ARENĚ podlehli 1:2. Oba góly hostí vsítil Tomáš Knotek. „Je dobrým hráčem, dvakrát to trefil a blahopřeji mu,“ uznale poznamenal po utkání brankář Ondřej Kacetl.

„První třetina byla těžká, Mladá Boleslav měla hodně velkých šancí – brejkovali nás. Pak tempo trochu opadlo z jejich stran, ve druhé třetině tam bylo spíše více zablokovaných střel,“ řekl o zápase s Mladou Boleslaví.

Ondřej Kacetl se řádně zapotil při několika přečísleních v první třetině. „Přesně tak, bylo jich mnoho. Špatně jsme se vraceli třetím hráčem dozadu – to byl náš problém,“ hledal příčiny.

V závěrečné části hry vstřelila Mladá Boleslav rozdílový gól krátce poté, co jí rozhodčí neuznali předchozí trefu pro postavení útočícího hráče v brankovišti. „Vedle mě byli dva hráči, vykřížili se a asi projeli brankovištěm. Nevím, jak přesně, asi tak to viděl i rozhodčí,“ pronesl Ondřej Kacetl.

Dynamo si připsalo čtvrtou porážku v řadě. „Prohraná utkání nás hodně sráží. Je to špatně. Chybí nám body, nadřeme se, makáme, ale střílíme málo branek, to je náš problém. Na jeden gól těžko budeme vyhrávat,“ doplnil brankář Pardubic.