Prodej vstupenek na baráž

Vedení hokejového klubu Dynamo Pardubice stanovilo nízké vstupné na utkání baráže o Tipsport extraligu. Lístky k stání budou k dostání za 50 korun, k sezení za 100 korun. Klub věří, že věrní fanoušci přijdou podpořit Dynamo i v bojích o extraligovou příslušnost.

Majitelé základních permanentek mají vstup na play out zcela zdarma, mohou své plastové permanentky použít pro vstup turnikety. Držitelé celosezonních permanentek si mohou na pokladnách Tipsport areny vyzvednout další dvě volné vstupenky na každé utkání, a to nejpozději hodinu před jeho začátkem.

Majitelé permanentek, které je mají nahrané na kartě Dynamo, se v případě zájmu o vstupenky zdarma musí touto kartou prokázat na pokladně Tipsport areny, poté jim lístky budou vydány. Pro vstup na kartu Dynamo platí režim ze základní části.

Majitelům permanentek kategorie extra při vyzvednutí vstupenek zdarma nevzniká nárok na konkrétní místo v aréně. Pokladní vydávají lístky dle kapacitních možností jednotlivých sektorů do vyčerpání kapacity Tipsport areny. Majitelé permanentek k stání mají nárok pouze na volné vstupenky k stání.

ONLINE VSTUPENKY

Rozmístění sektorů v Tipsport areně

Rozložení sektorů

Ceny vstupenek na baráž o Tipsport extraligu

Kategorie Cena
Stání 50 korun
Sezení 100 korun
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři