Tipsport extraliga ledního hokeje 2016/2017

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
1.   pátek 9.9.2016 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
2.   neděle 11.9.2016 Dynamo Pardubice Sparta Praha 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
3.   úterý 13.9.2016 Olomouc Dynamo Pardubice 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
4.   pátek 16.9.2016 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
5.   neděle 18.9.2016 Mountfield HK Dynamo Pardubice 8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
7.   úterý 27.9.2016 Piráti Chomutov Dynamo Pardubice 5:6p (3:1, 2:4, 0:0 – 0:1)
8.   pátek 30.9.2016 Dynamo Pardubice Kometa Brno 3:4p (1:0, 1:2, 1:1 – 0:1)
9.   neděle 2.10.2016 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
10.   úterý 4.10.2016 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 5:3 (3:1, 2:2, 0:0)
11.   neděle 9.10.2016 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
6.   úterý 11.10.2016 Dynamo Pardubice Berani Zlín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
12.   pátek 14.10.2016 Dynamo Pardubice Plzeň 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
13.   neděle 16.10.2016 Litvínov Dynamo Pardubice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
14.   pátek 21.10.2016 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
15.   neděle 23.10.2016 Sparta Praha Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
16.   pátek 28.10.2016 Dynamo Pardubice Olomouc 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
17.   neděle 30.10.2016 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
18.   středa 9.11.2016 Dynamo Pardubice Mountfield HK 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
19.   pátek 11.11.2016 Berani Zlín Dynamo Pardubice 4:5p (1:1, 0:1, 3:2 – 0:1)
20.   neděle 13.11.2016 Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
21.   úterý 15.11.2016 Kometa Brno Dynamo Pardubice 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
22.   pátek 18.11.2016 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
23.   neděle 20.11.2016 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
24.   pátek 25.11.2016 Dynamo Pardubice Vítkovice 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
25.   neděle 27.11.2016 Plzeň Dynamo Pardubice 3:4sn (1:0, 2:3, 0:0 – 0:0 – 0:1)
26.   pátek 2.12.2016 Dynamo Pardubice Litvínov 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
27.   neděle 4.12.2016 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 3:2p (1:2, 0:0, 1:0 – 1:0)
28.   pátek 9.12.2016 Dynamo Pardubice Sparta Praha 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
29.   neděle 11.12.2016 Olomouc Dynamo Pardubice 2:4 (0:4, 1:0, 1:0)
30.   úterý 20.12.2016 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
31.   čtvrtek 22.12.2016 Mountfield HK Dynamo Pardubice 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
32.   pondělí 26.12.2016 Dynamo Pardubice Berani Zlín 3:2p (0:2, 1:0, 1:0 – 1:0)
33.   středa 28.12.2016 Piráti Chomutov Dynamo Pardubice 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
34.   pátek 30.12.2016 Dynamo Pardubice Kometa Brno 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
35.   úterý 3.1.2017 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
36.   pátek 6.1.2017 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
37.   neděle 8.1.2017 Vítkovice Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
38.   pátek 13.1.2017 Dynamo Pardubice Plzeň 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
39.   neděle 15.1.2017 Litvínov Dynamo Pardubice 5:4p (1:0, 2:1, 1:3 – 1:0)
40.   pátek 20.1.2017 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 5:4p (2:2, 1:0, 1:2 – 1:0)
41.   neděle 22.1.2017 Sparta Praha Dynamo Pardubice 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
42.   pátek 27.1.2017 Dynamo Pardubice Olomouc 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
43.   neděle 29.1.2017 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 3:6 (3:1, 0:1, 0:4)
44.   pátek 3.2.2017 Dynamo Pardubice Mountfield HK 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
45.   neděle 5.2.2017 Berani Zlín Dynamo Pardubice 5:4sn (1:1, 0:1, 3:2 – 0:0 – 1:0)
46.   středa 15.2.2017 Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:7 (1:2, 3:4, 0:1)
47.   pátek 17.2.2017 Kometa Brno Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
48.   neděle 19.2.2017 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 3:6 (1:1, 0:4, 2:1)
49.   pátek 24.2.2017 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
50.   neděle 26.2.2017 Dynamo Pardubice Vítkovice 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
51.   úterý 28.2.2017 Plzeň Dynamo Pardubice 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
52.   pátek 3.3.2017 Dynamo Pardubice Litvínov 4:3p (2:0, 1:1, 0:2 – 1:0)
UDR1   úterý 7.3.2017 Berani Zlín Dynamo Pardubice 6:3 (1:1, 1:0, 4:2)
UDR2   pátek 10.3.2017 Dynamo Pardubice Olomouc 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
UDR3   neděle 12.3.2017 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
UDR4   pátek 17.3.2017 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
UDR5   neděle 19.3.2017 Dynamo Pardubice Berani Zlín 3:2p (0:1, 1:1, 1:0 – 1:0)
UDR6   středa 22.3.2017 Olomouc Dynamo Pardubice 8:2 (3:1, 1:1, 4:0)
BAR1   úterý 28.3.2017 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
BAR2   pátek 31.3.2017 Dukla Jihlava Dynamo Pardubice 4:3p (2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)
BAR3   neděle 2.4.2017 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 4:5sn (1:2, 3:0, 0:2 – 0:0 – 0:1)
BAR4   úterý 4.4.2017 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 2:3p (0:1, 2:1, 0:0 – 0:1)
BAR5   pátek 7.4.2017 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
BAR6   neděle 9.4.2017 Dynamo Pardubice Dukla Jihlava 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
BAR7   úterý 11.4.2017 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
BAR8   pátek 14.4.2017 Dukla Jihlava Dynamo Pardubice 4:3sn (1:0, 2:0, 0:3 – 0:0 – 1:0)
BAR9   neděle 16.4.2017 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
BAR10   úterý 18.4.2017 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
BAR11   pátek 21.4.2017 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
BAR12   neděle 23.4.2017 Dynamo Pardubice Dukla Jihlava 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH media
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři