10.9.2024

Generálka na Maxa ligu Dynamu B nevyšla

Poslední přípravné utkání končí pro Dynamo B porážkou. Na ledě druholigového Vrchlabí prohrávalo už od první minuty a utkání otočit neodkázalo. Za pardubickou rezervu se v utkání prosadili Tadeáš Kalužík a Daniel Rákos. Už v sobotu 14. září startuje Dynamo B naostro. Novou sezonu Maxa ligy zahájí na ledě Třebíče.

PŘ5, úterý 10.9.2024, ZS Vrchlabí

Vrchlabí

Dynamo Pardubice B

3:2
1:0, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 1. Chalupa (Chrtek), 24. T. Bláha (M. Poul, Moník), 42. Krsek (Gurjevskij, M. Mach) – 33. Kalužík (Nedelka), 59. Rákos (Kolář). Rozhodčí: Maštalíř, Veinfurter – Řezníček, Brož. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
Vrchlabí: Červinka (Holubec) – Bendík (A), J. Kynčl – Srnský, Z. Fiala – Gurjevskij, Kerekanič – Hladík – A. Jirků, Chrtek, Chalupa (C) – Bláha (A), Kastner, Poul – Moník, R. Šlaicher, Tatar – Krsek, Berger, M. Mach
Dynamo Pardubice B: Honzík (Vondraš) – Kolář, Chabada – Švec, Nedbal (C) – Voženílek, Kubíček – Nedelka – Pavlata, Rákos (A), Pochobradský – Kalužík, Rouha, Gromadzki – Lichtag, T. Kaut (A), Formánek – Koudelka