1.10.2015
(HoH)

Junioři nestačili v Liberci

LIBEREC — Prohru 1:4 si ve čtvrtečním extraligovém utkání připsali pardubičtí junioři. Východočeši odjeli s prázdnou z Liberce, kde se trefil pouze Martin Krajňák v polovině utkání.

DHL extraliga juniorů, 9. kolo, čtvrtek 1.10.2015, Svijanská aréna

4:1
2:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 1:24 Zachar, 10:57 Svoboda (Zachar, Král), 32:08 Klinger (Kačírek, Šír), 56:42 Solenský (Paločko, Huňa) – 29:29 Krajňák (Panna, Pipek). Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 7:5, navíc Mečír 10 minut osobní trest – Ružička – 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 35:19. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Bílí Tygři Liberec: Hosnedl – Arlt, Husa, Klinger, Starosta, Tržický – Gecko, Huňa, Hylena, Kačírek, Král, Paločko, Pokorný, Rubeš, Solenský, Svoboda, Šír, Zachar.
Dynamo Pardubice: Červený – Beran, Faltys, Horyna, Kučera, Nedbal, Rudy – Barkóci, Hlaváček, Hoskovec, Krajňák, Kusý, Pipek, Rohlík, Ružička, Velinský, Voženílek, Zadina.