3.1.2015
(HoH)

Mladší dorostenci vstoupili do nového roku prohrou na Slavii

PRAHA — Jediný gól vstřelili mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v prvním novoročním utkání, které sehráli v pražském Edenu. Na vedení Slavie dokázal ve 25. minutě odpovědět Matěj Blümel, po další vstřelené brance domácích ale Pardubicím k bodovému zisku nepomohla ani power play, v jejímž závěru inkasovaly třetí gól.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 25. kolo, sobota 3.1.2015, Zimní stadion Eden

Slavia Praha

3:1
1:0, 0:1, 2:0
Branky a nahrávky: 15:43 Melovič (Zderadička), 47:05 Kern (Vobořil, Martínek), 59:59 Brož (Kern, Martínek) – 24:19 Blümel (Matýs, Pochobradský). Rozhodčí: Jebavý – Ovsík, Shigalev. Vyloučení: 4:4, navíc Žouželka (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku: 33:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
Slavia Praha: Pánek – Holý, Melovič, Steinocher, Štibingr, Torok, Vobořil, Wünsch, Zderadička – Bajer, Brož, Hnát, Houška, Kern, Klapka, Koliš, Mach, Martínek, Šilhan, Vaniš.
Dynamo Pardubice: Tříška – Dubovči, Javůrek, Leder, Mert, Rudy, Sýkora, Žouželka – Blümel, Bucek, Černý, Chára, Hlaváček, Machač, Matýs, Pochobradský, Svatoš, Zahradník.