31.10.2009
Růžena Raszková, Jan Hrabal

Třetí třetinu junioři nezvládli, v Třinci prohráli

TŘINEC — Čtyřicet minut drželi extraligoví junioři HC Eaton Pardubice krok v třinecké Werk aréně, nakonec však odjeli poraženi. Domácí čtyřmi brankami v závěrečném dějství zařídili mladým Východočechům druhou porážku v sezoně.

Noen extraliga juniorů, 22. kolo, sobota 31.10.2009, Werk aréna

5:2
1:0. 0:1, 4:1
Branky a nahrávky: 10:49 Marosz (Mičulka, Bajtek), 42:09 Hegyi (M. Toman, Pavlík), 45:16 M. Toman (Rapáč), 47:43 Bajtek (Marosz, Mičulka), 49:37 Böhm (Měrka) – 25:14 Moučka (Lenoch), 53:49 Hemský. Rozhodčí: Přikryl – Dučák, Trunečka. Vyloučení: 6:6, navíc J. Toman (Třinec) 5 minut a trest ve hře za hrubost. Využití: 1:0. Diváci: 244. Střely na branku: 47:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:5, 2:5.
Oceláři Třinec: Raszka – Gottwald, Špaček, J. Toman, Pavlík, Rajnoch, Chvostek – Hegyi, Mičulka, Bajtek Böhm, Marosz, Měrka, Málek, Martyčák, Toman, Rapáč, Dočkal.
Dynamo Pardubice: Štrof (49:37 Langhamer) – Zdráhal, Krejnus, Vondráček, Lenoch, Havlík, Poskočil – Půhoný, Veselý, Moučka, Křečan, Tomín, Čapek, Pilař, Hemský, Kapec.