Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9356 odpovědí v této kategorii celkem.

28.1.2019, 23:47

Dobrý den . Vím , že herní výsledky jsou nejdůležitější , přesto svůj dotaz musím položit . Máme s manželem permanentní vstupenky již 12-13. sezónu na balkon - sektor 416 a na dámských toaletách v patře již od září není tekuté mýdlo . Jelikož stejného nedostatku jsem si již všimla opakovaně minulou uplynulou sezónu , je mi to opravdu krajně nepříjemné z hygienického hlediska . Můj dotaz zní , zda je tomu záměrně nebo někdo zcela zanedbává své povinnosti a nedoplní ? Podotýkám , že opravdu mýdlo tam chybí nepřetržitě od začátku sezóny a nemyslím si , že tím provozovatel Arény ušetří ? Mám si tedy zakoupit vlastní a nosit s sebou nebo dojde k nápravě ? Děkuji .

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu. Předali jsme ji zástupci majitele arény s prosbou o nápravu.
28.1.2019, 12:00

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak jse jmenuje písnička když hráči nastupujou na ledovou plochu? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, hraje Metallica a Enter Sandman. Jinak předzápasovou písní je When We Stand Together od kapely Nickelback.
Michal
27.1.2019, 21:09

Kdy bude hrat Petr Sykora?

Odpověď:
Dobrý den, Petr Sýkora nehraje ze zdravotních důvodů, věříme, že bude zdráv v blízké době.
Petr Tošer (petr.toser@seznam.cz)
26.1.2019, 20:05

Dobrý den po shlédnutí derby musím konstatovat že od druhé třetiny jsme nestíhali bruslit
Ani o přesilových hrách jsme nedokázali přebruslit čtveřici bránících hráčů proti ostatním týmům nám schází rychlost a fyzická kondice chci se zeptat jak je to možné (letní příprava atd.) Škoda že nemáme více bruslařů jako je Perret který určitě patří do první nebo druhé formace protože dnešní hokej je hlavně o rychlosti bruslení,přihrávek a střelbě bez přípravy
Držím palce Láďovi protože má nadliský úkol zachránit hokej v Pardubicích . Nakonec ještě řeknu že na naše otázky jde určitě odpovědět rychleji zdravím a držím palce ať zachráníme extraligu.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš názor. Vaše přání Ladislavu Lubinovi rádi předáme. Podpora fanoušků zvlášť v tomto nelehkém období je pro nás všechny velmi důležitá a vážíme si jí.
26.1.2019, 19:19

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč nehraje Denis Kusý a předem děkuji za odpověď naschledanou.

Odpověď:
Dobrý den, Denis Kusý bohužel nehraje ze zdravotních důvodů, jeho nucená pauza bude bohužel trvat několik týdnů.
26.1.2019, 14:07

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak jako vybíráte hráče? když vyměníte Trončinského za Porselanda kterej je ZRANĚNEJ, to si z nás chcete dělat srandu nebo co? že koupíte hráče kterej je zraněnej, jsme akorát pro smích celé republice.

Odpověď:
Dobrý den, Matthias Porseland je na marodce, měl by se vrátit do sestavy v nejbližší době.
Tomáš
24.1.2019, 08:03

Dobrý den,
kdy se vrátí do sestavy Petr Sýkora?

Díky

Odpověď:
Dobrý den, Petr Sýkora chybí v sestavě Dynama ze zdravotních důvodů. Věříme, že se do ní bude moci vrátit v nejbližší době.
21.1.2019, 13:41

Zdravím a ptám se,jak se stát členem fan klubu HC Pce a nebo dynama?

Odpověď:
Dobrý den, budeme rádi, pokud se stanete členem fanouškovské skupiny Dynamo FANS. Nejlepší cestou bude kontaktovat její vedení na jejich facebooku Dynamo FANS. Děkujeme.
Oldřich Válek (oldrich.valek@seznam.cz)
21.1.2019, 11:43

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kde je takový Jakub Martinec,Miroslav Rohlík? jak se jim daří a jestli neuvažujete je jakožto odchovance zapojit alespoň do tréninků..Děkuji za odpověď.

Oldřich Válek

Odpověď:
Dobrý den, Jakub Martinec, který spolupracuje i s pardubickou mládeží jako trenér, hraje třetí nejvyšší soutěž v Trutnově, Miroslav Rohlík čtvrtou nejvyšší soutěž ve Švédsku.
jaryn
20.1.2019, 20:06

dobrý den,
Porseland si hraje na Jagra zabírat v sestavě místo aby v zápase odehrál pár sekund ?
jaryn

Odpověď:
Dobrý den, Matthias Porseland je v tuto chvíli na marodce. Věříme, že se do zápasového vytížení bude moci zapojit v nejbližší době.
Další stránky
123456>>