HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9481 odpovědí v této kategorii celkem.

K Maly
18.10.2019, 12:02

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění:)
17.10.2019, 12:34

Dobrý den, potřeboval bych vědět kdy se můžu stavit pro vydražené puky.Aukce skončila 10.10 a do dnes 17.10. nepřišlo žádné info z klubu jak a kdy vyzvednout.Díky za info.

Odpověď:
Dobrý den, vyčkejte prosím na email od kolegyně, která má dražbu na starosti. Vzhledem k velkému množství dražených puků je to pomalejší proces než při dražbě dresů.
Honza
16.10.2019, 17:07

Dobrý den, kdy bude nějaká autogramiáda A týmu?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Autogramiáda určitě proběhne, nejzazší termín je s vydáváním kalendáře v listopadu.
Petr Hájek (hajek07@gmail.com)
15.10.2019, 22:57

Dobrý den, minulý týden jsem vydražil puk s podpisem Petra Sýkory. Jak mám postupovat dál? Dostal jsem info mailem, že se někdo brzy ozve a zatím nic. Děkuji Hájek

Odpověď:
Dobrý den, postupně všechny dražitele obepisujeme. Vzhledem k velkému množství dražených puků to jde pomalu. Prosíme Vás proto o trpělivost. Určitě se vám brzy kolegyně ozve.
Lenka Rejmanová (llenka.rejman@seznam.cz)
14.10.2019, 19:28

Dobrý večer. Včera jsem koupila lístky. Platba se mi ukazuje, že odešla. Ale lístky nejsou rezervované a ani my nepřišli. Přijdou mi prosím peníze zpátky. Předem děkuji. Lenka

Odpověď:
Dobrý den, v případě jakýchkoliv problémů se vstupenkami se obraťte na info@hcdynamo.cz
Pavel Bureš (paja.burak@hotmail.cz)
14.10.2019, 14:52

Dobrý den,
ptal jsem se už v minulých letech, ale odpovědi jsem se nedočkal. Neuvažuje se o slevě na vstupném pro děti nad 120cm, jako to mají např. na Spartě? Takhle za dítě zaplatím plnou cenu a při zápase ho musím mít stejně na klíně, protože nevidí přes dospělé před sebou.

Odpověď:
Dobrý den, v této sezoně o tom neuvažujeme. Do příští sezony se budeme snažit najít optimální řešení.
David Hiller (david.hiller@seznam.cz)
14.10.2019, 12:58

Dobrý den, chci se zeptat jaký bude další postup po aukci puků Petra Sýkory?

Odpověď:
Dobrý den, všechny úspěšné dražitele budeme postupně kontaktovat. Vzhledem k množství dražených puků, to je trochu náročnější a proto se všem omlouváme za prodlení.
martin habrnal (martin.habrnal@centrum.cz)
9.10.2019, 10:42

Dobrý den,

díval jsem se na aukci puků Petra Sýkory. Bohužel se mi nepodařilo dohledat, v jaké datum byl určitý gól vstřelený. Respektive když si dohledám dané utkání nelze doplnit o kolikátý gól se jedná.

Ručně jsem tedy dohledal zápas ze dne 16. 4. 2017 Kva - Pce, kde P. Sýkora gól dal ale nenašel jsem ho ve Vašem seznamu.

Prosím o prověření. Děkuji Habrnal

Odpověď:
Dobrý den, všechny góly Petra Sýkory naleznete na https://hcdynamo.cz/zobraz.asp?t=petr-sykora-branky Jedná se o branky, které dal Petr v rámci extraligy, do tohoto seznamu se baráž nezapočítává.
Zuzana školikova (skolikovazuzana@post.sk)
6.10.2019, 19:04

Dobrý deň.nebude sa dať poslať ani vašu fotku čo majú hráči od tybora .mne nemali na pošte ako dať vašu známku .ďakujem. Zuzana školikova.sladkovicova 66.97405 banská bystrica

Odpověď:
Dobrý den, zašlete se ofrankovanou obálku na adresu klubu. Děkujeme
Jindrich Zdrazil (jindrich.zdrazil@yahoo.de)
6.10.2019, 17:19

Dobrý den. Opravte si prosím při uvádění sestavy na facebooku (možná i jiných stránkách) křestní jméno Machače, který se nejmenuje Matouš, ale Michal. Vypadá to zvláštně, když tým nezná křestní jméno vlastního hráče. Ozvláště pro něj. Děkuji a s pozdravem

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu. Děkujeme a budeme se snažit, aby se to již neopakovalo.
Další stránky
123456>>