Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9269 odpovědí v této kategorii celkem.

19.11.2018, 15:12

Dobry den. Prosíme o informaci,jak to je skutecne s Caslavou? Siri se drby a polopravdy o jeho okamžitém konci kvuli drogám...dekujeme

Odpověď:
Dobrý den, Petr Čáslava je členem A týmu. Klub do oficiálního uzavření jeho osobního problému plně stojí za Petrem Čáslavou.
urban michal
18.11.2018, 21:11

Patří vám to za to kolik sikovnych kluku ted uz střední generace jste ikdyž se jim dařilo v první lize nenechali ukazat v herních situacích co umí!!viz Půhoný,Stoklasa,atd všechno kluci do 20 let v reprezentaci a pak když hrali tak 4 lajnu 4 minna zapas jejich vrstevníci v ostatních klubech táhnou své týmy jen proto že dostališancia podrželi je.

Odpověď:
Dobrý den, sportovní úsek klubu v čele se sportovním manažerem průběžně skautuje výkony hráčů v Chance lize. Pokud některý z hokejistů bude mít výbornou formu, je klub připraven jej povolat do A týmu.
16.11.2018, 11:49

Dobrý den. Při soupisce domácích hraje hudba v pozadí hrozně potichu což je škoda. Myslím, že píseň warrior od the wolrd by mohla být více slyšet jak je to na jiných stadionech.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, předáme ji do režie. Zesílení ale nebude výrazné, primární je informovanost fandů při představování soupisky.
Rejmi
8.11.2018, 18:03

Dobrý den, navážu dotaz na paní Novákovou, ohledně karty sodexo nebo poukázky sodexo jde za to koupit i permanentka na pokladně před sezonou nebo jen vstupenky na utkání v den zápasu ? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, je to přesně tak: Sodexo poukázky lze uplatnit k nákupu vstupenek na pokladnách ČSOB Pojišťovna ARENY.
Dada
24.10.2018, 10:04

Dobrý den,
neprijdete si pane Hrabale, spolu s panem Salfickým v obrovském střetu zájmû, kdy jako zaměstnanci hokejového klubu budete zároveň rozhodovat jako zástupci majoritního vlastnika klubu, hospodariciho veřejnými prostředky o věcech týkajících se hokejového klubu a financí do něj z veřejných rozpočtů plynoucích?
Doufám v odpověď v roce 2018.

Odpověď:
Dobrý den, nejedná se o střet zájmů. V zastupitelstvu města jsou i jiní členové, kteří pracují ve firmách vlastněných statutárním městem Pardubice.
Libor aBeránek (libor. beranek@unet.cz)
23.10.2018, 19:27

Dobrý den, od letošní sezóny jsem majitel pernamentní vstupenky a jezdím pravidelně na naše zápasy v domácím prostředí. Nevím zda píši tuto připomínku na správném místě. Jedná se o sestavu našeho týmu na kostce nad ledem. V okamžiku kdy stadion říká jméno hráče je na kostce již hruď dalšího. Myslím si, že by stačilo na kostce nechat úsměv hráče o cca. 1 vteřinu déle a jméno by bylo vyvolávání spolu s úsměvem jmenovaného. Možná je to hloupost, ale musel jsem Vám napsa6t můj názor. Děkuji Libor

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za příspěvek. Již jsme informovali moderátora, aby čtení soupisky „sladil“ s promítanými záběry na kostce nad ledem.
Tomáš
23.10.2018, 11:03

Dobrý den,
bude nějaká autogramiáda v brzké době?

Odpověď:
Dobrý den, celotýmovou autogramiádu jsme pořádali těsně před startem sezony, další plánujeme v blízké době.
David
23.10.2018, 11:02

Dobrý den,
vrátí se do Pardubic Aleš Hemský?

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Aleš Hemský v tuto chvíli nehraje lední hokej, všichni si přejeme, aby se ještě vrátil a ukázal nám své umění třeba i v NHL.
Nováková (iriisska@seznam.cz)
20.10.2018, 13:52

Dobrý den mám jen dotaz zda se u vás dá platit platební kartou sodexo.Děkuji za odpověď.Nováková

Odpověď:
Dobrý den, ano, na pokladnách ČSOB Pojišťovna ARENY lze platit poukázkami SODEXO.
Petr Burian (petr@humber.cz)
18.10.2018, 14:51

Dobrý den,
můj kolega (Francouz žijící v Lyonu) má desetiletého syna, který je hokejista a kterému bych velice rád udělal radost a povzbudil jej k další tvrdé práci v hokejové škole. Protože ve Vašem týmu hrají 2 francouzští hráči (Treille a Perret), bylo by prosím možné získat jejich dresy s jejich podpisy a případně i s jejich osobním přáním mnoha úspěchů a povzbuzením do dalšího tréninku (samozřejmě ve francouzštině)?Kolegův syn se jmenuje Alex.Samozřejmě rád za tyto dresy zaplatím a cenu respektuji. Mnohokrát Vám děkuji. Petr Burian

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš příspěvek a vzkaz. Dresy jsou v prodeji ve fanshopu, kde si můžete vybrat z více barev a velikostí, podpisy hráčů rádi zařídíme.
Další stránky
123456>>