Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9235 odpovědí v této kategorii celkem.

Honza
7.9.2018, 17:54

Dobrý den,

mám jednu otázku a chci pravdivou odpověď - dělá někdo na tom novém webu? Jestli ano, zajímalo by mě, co za firmu to dělá, když není schopná za 2 roky vytvořit web.

Děkuji a přeji hezký den
Honza

Odpověď:
Dobrý den, na webu spolupracujeme se společností eSports. Nyní provádíme jeho aktualizace = „sypání“ dat.
kovář
7.9.2018, 15:19

Díky moc tak ať se daří

Děkujeme za podporu!
Kovář
7.9.2018, 12:03

Dobrý den jak to vypadá s Petrem Sýkorou po zdravotní stránce?

Odpověď:
Dobrý den, Petr Sýkora je zcela zdráv a natěšený na novou sezonu.
Petr Štěpánek
6.9.2018, 16:08

Dobrý den.
Jak jste zatím prosím spokojeni s bodovým přínosem našeho TOP centra Bubely ? Přece jen, od top centra by člověk čekal těch bodů aspoň tak třikrát víc, než doposud v přípravě zaznamenal. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, hodnocení letní přípravy bude součástí programu tiskové konference ve středu 12. září 2018. Doplníme, že Miloš Bubela má bilanci v přípravě 1+4 v úplně novém prostředí, navíc se mu dařily nájezdy…
Tony
3.9.2018, 21:15

Dobrý den, Petr Čáslava měl dnes narozeniny... To jsme takový piiiiip že se mu ani nepopřeje??

Odpověď:
Dobrý den, Petrovi Čáslavovi jsme samozřejmě v den jeho 39. narozenin popřáli na facebooku, twitteru i instagramu.
Roman
3.9.2018, 17:19

Dobrý den můžete mi prosím nějak vysvětlit z jakého důvodu nelze v on-line vstupenkách koupit vstupenky do sektorů 410,411 to přece nemůže být vyprodané na pernamentky na celou sezonu? díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, tyto sektory jsou zatím v technické blokaci pro rozšíření možností prodeje přes další distribuční kanály.
3.9.2018, 14:14

dobrý den, od kdy bude možné vyměňovat poukazy za permanentky, Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, poukazy půjde vyměňovat od pondělí 10.9.
2.9.2018, 13:40

Jaké dresy budou pro novou sezonu?

Odpověď:
Dobrý den, čistší a věříme, že se Vám budou líbit.
31.8.2018, 10:56

Dobrý den,

zajímalo by mě, od kdy si mohu koupit v pokladně normální lístek na zápas, který proběhne už v září.

V on-line systému jsou zatím jen permanentky.

Docela bych tuto informaci uvítal pod lištou : otvírací doba pokladen.

Byl jsem na pokladně, ale zatím zbytečně.

Děkuji za odpověď.

Jirka

Odpověď:
Dobrý den, online prodej vstupenek již běží, pokladny ČSOB Pojišťovna ARENY budou poprvé otevřeny v pondělí 10.9. pro nákup běžných lístků.
Jakub
28.8.2018, 18:02

Dobrý den mám otázku proč mi nejde pustit Zápas z Memorialu Zbyňka Kusýho Admiral Vladivostok proti Eisbaren Berlin děkuji

Odpověď:
Dobrý den, všechny zápasy jsme prozkoušeli a jdou zpětně přehrát.
Další stránky
123456>>