HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: redakce a marketing

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9536 odpovědí v této kategorii celkem.

VaclavBorovec
12.12.2019, 10:00

dobry den kdo z klubu se stara web a socialni site??? proc neni u clanku uveden jeho konkretni autor

Odpověď:
Dobrý den, o web a sociální sítě se nyní stará několik lidí. Rozhodli jsme se, že od letošní sezony se u článku nebude uvádět jejich autor.
11.12.2019, 17:55

Dobrý den chci se zeptat proč není autogramiáda třeba v pátek nebo v sobotu proč je ve čtvrtek rád bych přijel ale bohužel ve čtvrtek to nestihnu chci se zeptat kdy bude další autogramiáda a někdy sobotu nebo v pátek děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k tomu, že teď budou dvě autogramiády brzy po sobě, rozhodli jsme se udělat autogramiádu kalendáře ve všední den. Hráče budete moci potkat také 21. prosince, kdy se koná Vánoční hokejový den. Během dopoledne budou jak autogramiády, tak také bruslení na ledě.
Lukáš
11.12.2019, 17:50

Dobrý den,
měl bych dotaz, zda-li budou do online předprodeje uvolněny další vstupenky na zápas 26.12.2019 proti Mountfieldu HK?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky do prodeje už byly uvolněny. Možná se pár posledních vstupenek uvolní před utkáním.
Filip
10.12.2019, 12:17

Odpověď:
Dobrý den, fotka Romana Vlacha určitě bude. Seznam písniček nyní ladíme, protože jsme se rozhodli trochu "přitvrdit" muziku. Aktuální seznam poté dáme na web i sociální sítě.
Alan
9.12.2019, 23:10

Dobrý den, musím Vás pochválit za víkendové zápisy, zlepšila se muzika, ubylo infantivních smajlíků, kiss kamer, jen tak dál 👍

Odpověď:
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu. Snažili jsme se, aby se hudba trochu změnila a očividně to pomohlo:D
9.12.2019, 21:36

Dobrý den,nastoupíte v příštím domacím utkání v retrodresech tesla pardubice?

Odpověď:
Dobrý den, retro dresy plánujeme až na únorové/březnové utkání.
Jarda
9.12.2019, 16:08

Dobrý den,
poslal jsem žádost o zaslání podpisových kartiček tak jak jste v odpovědích radily .
Bohužel do dnešního dne a je to více jak týden nic nepřišlo .
Myslíte že vaše odpověď byla k něčemu dobrá ,když nikdo ani nemá námahu odeslat nebo odpovědět proč kartičky nebylo možné zaslat?(v dopise byl také kontakt na můj email)
J.T.

Odpověď:
Dobrý den, můžete prosím napsat na hcdynamo@hcdynamo.cz o jaké karty jste měl zájem a adresu? Ať to můžeme prověřit? Děkujeme
Zdenek Novak (b24680@seznam.cz)
9.12.2019, 15:51

kam na napsat fanousek svuj dotaz na deni v klubu? V sekci ”Redakce” odpovidate na dotazy typu ”co to je za hudbu” apod., sekce sportovniho managera je zrusena a v sekci GŘ se neodpovida (a to uz vubec nekomentuji mlceni a neodpovidani na maily pana Charvata - tady chapu, ze tohle opravdu nemuzete ovlivnit) . A kdyz tedy vznesu sve dotazy, ktere se netykaji hudby nebo vstupenek, ale deni v klubu, ktere hybe hokejbalovou verejnosti, napisete mi, ze jsem je napsal do nespravne kategorie. Ale ostatni kategorie jsou bud zrusene nebo se v nich neodpovida. A protoze ani moje zadost na predani ze sekce redakce, kde jsou alespon naznaky toho, ze se zde dotazy ctou, tem, kterych se tyka , se nesetkala s odezvou, nahrava to domnence, ze v podstate klubu vubec nezalezi na tom, aby fanouskum poskytl nejake verohodne informace (opet podotykam - krome podruzne ”hudby” a ”vstupenek”).

Odpověď:
Dobrý den, pokud Vám neodpovídá generální ředitel v příslušné sekci, zkuste se na něj obrátit přes email, případně si s ním domluvit osobní schůzku.
9.12.2019, 11:20

Dobrý den, mám prosbu. Máte k dispozici k dispozici fotku z předávání cen účastníkům střelecké soutěže v zápase Pardubice-Kometa ze dne 8.12.2019? Je na ní můj syn a byla by to pro něj vzácná památka. Jediné vím, že to fotil pan moderátor. Předem děkuji.
František Klouzal

Odpověď:
Dobrý den, všechny fotografie jsou zde na odkazu - https://photos.app.goo.gl/nw9LaSMVjwJWayMk9
7.12.2019, 15:41

Dobrý den, už jsem se sice jednou ptal, ale zkusím to znovu... Nešlo by nějak vysvětlit tomu umělci, co pouští hudbu v pauzách, že ekvalizér ani ty ostatní knoflíky, co má na mixu, nejsou k prznění zvuku, ale k jeho vylepšení? Možná má pocit, že je to nějaký druh umění... Tak opravdu není.....
Díky.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Opět na to režii upozorníme.
Další stránky
123456>>